Комуналку краще оплачувати щомісяця: У Кабміні розповіли, що буде із субсидіями до кінця війни

Усі призначені українським домогосподарствам субсидії виплачуватимуть до кінця опалювального сезону. Але своєчасна плата за комуналку — це внесок в оборону свого міста. Про це міністерка соціальної політики Марина Лазебна сказала в інтерв'ю «РБК-Україна», передають Патріоти України.

За її словами, субсидія не призначається, якщо є прострочена заборгованість за комунальні послуги за понад три місяці на суму понад 680 гривень.

«Але оскільки у нас субсидію призначають терміном до дати закінчення опалювального або неопалювального сезону, то наявність заборгованості буде аналізуватись органами соціального захисту населення у травні поточного року», — сказала вона.

Марина Лазебна зазначила, що фактично до травня одержувач може розраховуватися за комунальні послуги із зручною для нього періодичністю.

«А тепер — щодо сумління. Завдяки працівникам підприємств-постачальників комунальних послуг у більшості людей у будинках є тепло, світло, вода, працює холодильник, плита для приготування їжі. У бомбосховищах ми як ніколи змогли оцінити важливість таких зручностей», — сказала міністерка та нагадала, що в містах під постійними обстрілами люди, ризикуючи життям, лагодять мережі водопостачання та електроенергії, по яким цинічно б'є ворог.

«Кожен ваш платіж за комунальні послуги — це ваше дякую цим людям. І можливість для них годувати свої сім'ї. Тому по совості — подякуйте їм. Заплатіть за комуналку. Це — ще один ваш внесок в оборону свого міста», — додала вона.

Нові виплати від держави: Ось кому нарахують 1000 грн і як отримати

четвер, 25 червень 2026, 19:24

Пенсіонери мають низку пільг, зокрема, вони можуть не сплачувати податок на землю. Водночас в Україні запроваджують нову програму підтримки аграріїв, спрямовану на зміцнення одного з ключових секторів економіки. Фермери зможуть отримати до 1000 грн на ...

Українське зерно могло стати платою за "Шахеди" для Росії: Спливли подробиці поставок до Ірану

четвер, 25 червень 2026, 19:10

Служба безпеки України (СБУ) ймовірно розслідує схему постачання українського зерна до Ірану в обхід чинних обмежень на торгівлю з іранськими резидентами. За версією слідства, це зерно могло використовуватися як частина розрахунків Росії за безпілотник...