Комунальники наполягають, що помилки немає: Українцю нарахували 70 тисяч за опалення порожньої квартири

"Київтеплоенерго" запевняє, що усі громадяни без встановлених лічильників зобов'язані заплатити згідно із квітанціями.

Киянин Микола Прокопенко отримав рекордну платіжку за опалення. Чоловікові нарахували за три місяці опалювального сезону понад 68 тис. грн. І це при тому, що він навіть не проживав у цій квартирі, і вже кілька років перебуває за кордоном, повідомляють Патріоти України.

З чого все почалося?

"Київтеплоенерго" почало приписувати до моєї квартири надлишки "нібито спожитого тепла і стало виставляти відповідні рахунки. У вересні 2019-го з'явився перший "привіт" від "Київтеплоенерго": хочуть 47 тис. грн доплати (незрозуміло за що). За січень 2021 - рахунок на суму 17 584 грн. За лютий 2021 - рекордний на 30 279 грн", - говорить киянин.

В результаті, листування електронною поштою ні до яких результатів не привели, тому Миколі довелося прилетіти в цьому році для з'ясування обставин.

Що говорять в "Київтеплоенерго"

В підприємстві повідомляють, що нарахування в платіжках за тепло вони зробили правильно і посилаються на пункт 12 постанови Кабміну №630. За словами чоловіка, в документі все розмито і розуміти його можна по-різному.

Документ підтверджує, що оплата за тепло розподіляється між усіма, у кого немає квартирних лічильників. "Різниця розподіляється між споживачами, які не мають квартирних засобів обліку, і споживачами, які не зняли та не передали показання квартирного засобу обліку води виконавцю, пропорційно кількості мешканців квартири в разі відсутності витоків із загальнобудинкової мережі, що підтверджується актом обстеження, який складається виконавцем у присутності не менш як двох мешканців будинку", - йдеться в документі

Як вирішити проблему?

Прокопенко звернувся до журналістів і написав заяву в поліцію. Поки вона у них на розгляді, так само як і запит в Київську міську державну адміністрацію. "Я неодноразово пропонував "Київтеплоенерго" прийти до компромісу і цивілізовано вирішити цю ситуацію. Перерахувати мені тепло за 2019-2020-2021 роки. Тим більше, раніше "Київтеплоенерго" вже робило подібні перерахунки в інших випадках, щоправда, тоді до питання підключалося телебачення", - зазначив киянин.

У "Київтеплоенерго" кажуть, що якщо немає лічильників опалення у квартирах, то загальна вартість опалення ділиться на всі квартири в будинку. Інших варіантів немає. "Навіть якщо ви нічого не платите, вам все одно здійснять нарахування. І якщо немає квартирного лічильника, то перекрити опалення ви не можете. В принципі, ви взагалі нічого не можете зробити", - зазначили на підприємстві.

Джерело: Телеграф

Готуйте кишені Ціна на газ злетіла до рекордної з 2018-го позначки, названо причину

неділя, 16 травень 2021, 0:17

Ціна на газ у Європі досягла максимального з вересня 2018 року значення. У Нідерландах тисячу кубометрів продають за 342 долари. Про це з посиланням на дані торгів повідомляє видання Інтерфакс. Ціна на газ зростає слідом за європейськими цінами на вики...

"Опасный код. Почему с карточек ПриватБанка начали пропадать деньги и как их можно вернуть", - журналіст

субота, 15 травень 2021, 17:12

"Клиенты Приватбанка стали все чаще жаловаться на воровство денег с карточных счетов. Банк обвиняют в том, что он проворонил новую мошенническую схему, и не может защитить деньги людей. А финучреждение призывает людей внимательнее относиться к функции ...