"Коптилкам" добігає кінець швидше, ніж гадалось: У Норвегії перестали купувати бензинові та дизельні автівки

Опубліковано дані про продажі автомобілів у Норвегії у березні 2021 році.

Інформаційна рада по дорожньому руху Норвегії (Opplysningsrådet for Veitrafikken, OFV) опублікувала дані про продажі автомобілів у країні у березні 2021 році. За місяць було продано 15321 нових легкових автомобілів, що на 23,1% більше, ніж у березні минулого року, передають Патріоти України.

Частка «чистих» електромобілів (BEV), тобто електричних машин без двигуна внутрішнього згоряння (ДВЗ) досягла 56,3% (у 2020 році - 54,3%).

Частка гібридів (PHEV) склала 28,6%.

Таким чином, частка електричних авто [BEV (battery electric vehicles) + PHEV (Plug-in hybrid electric vehicles), які відносять до категорії «ті, що підключаються» або «ті, що заряджаються від розетки», англ. Plug-in; їх іноді називають Plugins] склала 84,9%.

Крім того, є ще електрифіковані машини з ДВС («м'які гібриди»), оснащені невеликим акумуляторним блоком і електромотором, проте вони заряджаються від мережі. Їх частка в березневих продажах склала близько 5,7%.

Відповідно, частка «електрифікованих» машин в продажах за березень перевищила 90%, а звичайних бензинових і дизельних легкових машин склала менше, ніж 10%.

П'ять найбільш продаваних марок автомобілів в березні 2021 року: 1) Тесла, 2) Тойота, 3) Вольво, 4) Фольксваген, 5) БМВ.

Найбільш продаваною моделлю в країні стала Tesla Model 3.

Норвегія, яка є лідером по запасах нафти та газу в Європі, планує ввести заборону на продаж дизельних і бензинових автомобілів вже у 2025 році. Однак з такими тенденціями заборони можуть бути зайвими.

Раніше ЕлектроВісті писали, що норвезька авіакомпанія Wideroe, британський виробник Rolls-Royce та італійська авіабудівна компанія Tecnam планують реалізувати перші польоти на повністю електричних літаках P-Volt протягом п'яти років. Rolls-Royce розробить та поставить електричний двигун, Tecnam забезпечить партнерів виробничими потужностями і проектною базою на основі моделі P2012 Traveler, а Wideroe проведе випробування і почне комерційну експлуатацію літака в 2026 році. Літак буде перевозити 11 пасажирів і літати по маршрутах в кілька сот кілометрів.

Джерело: Електровісті

Готуйте кишені Ціна на газ злетіла до рекордної з 2018-го позначки, названо причину

неділя, 16 травень 2021, 0:17

Ціна на газ у Європі досягла максимального з вересня 2018 року значення. У Нідерландах тисячу кубометрів продають за 342 долари. Про це з посиланням на дані торгів повідомляє видання Інтерфакс. Ціна на газ зростає слідом за європейськими цінами на вики...

"Опасный код. Почему с карточек ПриватБанка начали пропадать деньги и как их можно вернуть", - журналіст

субота, 15 травень 2021, 17:12

"Клиенты Приватбанка стали все чаще жаловаться на воровство денег с карточных счетов. Банк обвиняют в том, что он проворонил новую мошенническую схему, и не может защитить деньги людей. А финучреждение призывает людей внимательнее относиться к функции ...