Коронавірусний фонд вже весь у "великому будівництві"? Кабмін пропонує спрямувати кошти від розмитнення "євроблях" на боротьбу з пандемією

Кабінет Міністрів України пропонує направити додаткові кошти, які отримає державний бюджет від розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації, на боротьбу з пандемією коронавіруса COVID-19. Про це прем'єр-міністр України Денис Шмигаль написав на сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"Кошти від розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації уряд пропонує направити на боротьбу з пандемією. Зокрема, на закупівлю вакцин проти COVID-19", - написав він.
Він уточнив, що на минулому тижні Кабмін підтримав законопроект про виділення додаткових 1,4 млрд грн на протидію коронавірусу, а оскільки після цього почав діяти порядок пільгового розмитнення авто, уряд пропонує Верховній Раді підтримати ініціативу про направлення цих коштів, зокрема, на закупівлю вакцин.
"Крім того, на цьому тижні Естонія оголосила про виділення країнам Східного партнерства 900 тисяч доз вакцини компанії AstraZeneca. Україна отримає з них 200 тисяч", - додав прем'єр.

Пік пройдено? - Нацбанк почав знижувати курси долара і євро

вівторок, 23 червень 2026, 22:18

Національний банк України зміцнив курс гривні відносно долара і євро. Про це свідчать дані на сайті регулятора у вівторок, 23 червня, передають Патріоти України. Так, офіційний курс долара у вівторок становитиме 44,8819 гривень (-0,0274). У свою чергу ...

Графіки повернуться? В Україні фіксують дефіцит електроенергії через спеку

вівторок, 23 червень 2026, 22:14

В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...