"Корупційне болото" для обраних: "Криптовалютну індустрію контролює картель багатих людей, задля фінансової експлуатації найменш захищених верств населення", - співзасновник Dogecoin

Співзасновник криптовалюти Dogecoin Джексон Палмер заявив, що цифрові монети — це права гіперкапіталістична технологія, а всю індустрію контролюють багаті люди, зазначають Патріоти України.

Палмер написав в Twitter, що криптовалюта потрібна для збільшення добробуту і без того багатих людей за рахунок «поєднання ухилення від сплати податків, ослаблення регулюючого нагляду та штучно створеного дефіциту».

«Попри заяви про „децентралізацію“, криптовалютна індустрія контролюється могутнім картелем багатих людей, які з часом еволюціонували, включивши в неї всі ті ж інститути існуючої централізованої фінансової системи, яку вони нібито мали намір замінити», — заявив співзасновник Dogecoin.

Палмер вважає, що криптовалютна індустрія спрямована на «фінансову експлуатацію найменш захищених верств населення», тому всі цифрові активи «взяли гірші якості сучасної капіталістичної системи».

Засновник однієї з криптовалют також згадав мережу «тіньових зв’язків, куплених інфлюенсеров і продажних ЗМІ», які нібито зміцнюють«культову воронку«швидкого збагачення».

Мета цієї системи, за словами Палмера, — витяг грошей з наївних і зневірених у фінансовому плані людей.

Разом з колегою по Adobe Systems Біллі Маркусом Джексон Палмер створили криптовалюту-мем Dogecoin в 2013 році. Спочатку розробники не думали, що до їх проекту поставляться серйозно, але через кілька років капіталізація криптовалюти склала $2 млрд.

Палмер заявив, що це щось «дуже неправильне» і оголосив про свій вихід з криптоіндустріі.

Станом на сьогодні DOGE входить в десятку найбільших цифрових активів з капіталізацією $25,41 млрд, а курс цієї монети становить $0,18.

Ціни піднімуться ще на 15%: Експерти розповіли, які продукти до свят треба купувати вже зараз

п’ятниця, 3 грудень 2021, 15:29

Ціни на харчові продукти напередодні свят практично завжди йдуть вгору. В першу чергу дорожчає те, що має великий попит. Також деякі види продуктів дорожчають по сезону - овочі, фрукти, молоко і м'ясо. Які продукти до новорічного столу варто купувати в...

"Циклон" нашої надії: Через три роки українські ракети знову можуть почати літати на орбіту зі свого космодрому

п’ятниця, 3 грудень 2021, 10:53

Йдеться про польоти РН "Циклон-4М" з новозбудованого космодрому в Канаді. Очільник Державної космічної агенції України Володимир Тафтай повідомив, що новий канадський космодром під українські ракети-носії може почати працювати у 2024 році, зазначають П...