Кошерна "свинина" тепер не фантастика: В Ізраїлі розпочала роботу перша в світі фабрика з виробництва штучного м'яса

В Ізраїлі відкрилася перша в світі фабрика, де будуть виготовляти м'ясо в лабораторних умовах. Для цього будуть використовувати клітини тварин для виробництва продуктів з курки, яловичини, баранини та свинини, зазначають Патріоти України.

Підприємство розпочало роботу в місті Реховот, повідомляє Future Meat Technologies. Відзначається, що фабрика зможе виробляти до 500 кг культивованих м'ясних продуктів в день, що еквівалентно 5000 котлет для гамбургерів.

Також на фабриці зможуть виробляти культивоване м'ясо курки, баранини та свинину без необхідності забою або генетичної модифікації. В недалекому майбутньому в виробництві з'явиться штучна яловичина.

"Відкриття цього підприємства знаменує собою величезний крок на шляху до виходу Future Meat Technologies на ринок і є важливим фактором, що дозволяє вивести нашу продукцію на полиці до 2022 року", – сказав генеральний директор Ром Кшук.

У компанії запевнили, що зможуть виготовляти м'ясо в 20 разів швидше, ніж традиційне тваринництво. Очікується, що виробничий процес компанії призведе до скорочення викидів парникових газів на 80% і використанню на 99% менше землі і на 96% менше прісної води, чим при традиційному виробництві м'яса.

"Наша мета – зробити культивоване м'ясо доступним для всіх, водночас гарантуючи, що ми виробляємо смачні, здорові і екологічно безпечні продукти, допомагаючи забезпечити майбутнє прийдешніх поколінь", – відзначили в компанії.

Очікується, що продукція надійде на полиці в США до 2022 року.

Готуйте кишені! Українців змусять сплатити податки з переказів на картку, які виглядатимуть підозріло

середа, 20 жовтень 2021, 16:22

Українців змусять платити податки з переказів на карту, які можуть видатися підозрілими для системи фінансового моніторингу. Причому сума відрахувань з переказу може бути дуже велика, передають Патріоти України. Багато переказів на картки фізичних осіб...

Інакше інфляцію не перемогти? Знаменитий мільярдер передбачив крах світової економіки і закликав робити ставку на біткоін

середа, 20 жовтень 2021, 11:28

Інвестор Карл Ікан вважає, що біткоін може стати найкращим засобом врятувати свої капітали за час майбутньої фінансової кризи. Про це він заявив в інтерв'ю каналу CNBC, передають Патріоти України. Заява Ікана послідувала незабаром після гучного висловл...