За рахунок активів Коломойського у США можна компенсувати втрати українців під час націоналізації "ПриватБанку", - Фурса

У США шанси виграти позов у банка набагато вищі, ніж в українських судах.

Сергій Фурса. Фото: Фейсбук.

Рішення "ПриватБанку" подати позов до колишнього акціонера фінустанови, бізнесмена Ігоря Коломойського у Сполучених Штатах – логічне, оскільки у США в банку більше шансів виграти справу, ніж в українських судах. Таку думку в коментарі висловив інвестиційний банкір Сергій Фурса, передають Патріоти України.

"У Коломойського безліч активів у США. Їхнім коштом можна компенсувати втрати, яких зазнали українські платники податків під час націоналізації "ПриватБанку". Що стосується питання юрисдикції: наприклад, навіть той факт, що ми зараз розмовляємо з вами через IPhone, уже може стати для США підставою вважати, що ця розмова входить до їхньої юрисдикції.

А в Коломойського й активи в Америці, і гроші туди виводили в доларах. Тож цей позов – логічний крок на шляху протистояння банку з Коломойським та іншими колишніми власниками. Думаю, у США шанси "ПриватБанку" набагато вищі, ніж в українських судах. Стратегія банку абсолютно правильна – вони все роблять правильно", – підкреслив Фурса.

Джерело: Гордон

​Кличко крокує в ногу з часом: Київське метро незабаром отримає вагони з кондиціонерами і безкоштовним Wi-Fi

середа, 26 червень 2019, 7:50

Новинку придбають за рахунок вигідних кредитів ЄБРР

"Тарпани": З початку своєї експлуатації вони проїхали 3,5 млн кілометрів

середа, 26 червень 2019, 6:10

Потяги “Тарпан” освоїли практично всі основні маршрути, на яких працюють Інтерсіті +. Потяги "Тарпан" проїхали 3,5 млн км з початку експлуатації. Про це пише ЦТС (Центр Транспортних Стратегій) з посиланням на дані підприємства, передають Патріоти Украї...