Крах неминучий? Індекси і рубль на фінансовому ринку РФ продовжують падати через визнання Росією "Л/ДНР"

У вівторок, 22 лютого, індекси на фінансовому ринку РФ падають через офіційне визнання Москвою окупації ОРДЛО Рублевий індекс Московської біржі впав на 4%, доларовий індекс РТС обвалився на 5%. Курс долара перевищив 80 рублів, передають Патріоти України.

Поштовхом до падіння стала заява голови комітету Держдуми у справах СНД Леоніда Калашнікова про ймовірне визнання ОРДЛО в межах Донецької та Луганської областей. Пізніше Держдума спростувала цю заяву.

Як пише ТАСС, Банк Росії оголосив про заходи підтримки фінансового ринку. Регулятор вирішив надати фінустановам послаблення з переоцінки цінних паперів та зафіксувати курс для розрахунку нормативів.

"Банк Росії буде стежити за розвитком ситуації на фінансових ринках і готовий реалізовувати додаткові заходи з метою підтримки фінансової стабільності", - зазначили у пресслужбі банку. Після заяви ЦБ РФ падіння на ринку уповільнилося.

Бережіться! Картки українців обчищають за новою схемою - в поліції попередили про шахраїв

середа, 1 лютий 2023, 7:44

Українців попередили про нову схему шахраїв. Злочинці прикидаються громадянами, що потрапили в біду, і просять телефон для здійснення дзвінка. У результаті з банківських рахунків жертв зникають гроші, передають Патріоти України. Єдиний надійний спосіб ...

Перевірте свій гаманець! В Україні рідкісну монету номіналом 5 копійок продають за 8200 грн - у чому її унікальність

середа, 1 лютий 2023, 6:37

В Україні рідкісну монету номіналом 5 копійок продають на аукціоні за 8200 грн. Монета виготовлена у 1992 році з немагнітної сталі та має рідкісний штам 2БАм, чим і зумовлена її висока вартість, передають Патріоти України. П'ятикопійкова монета справді...