Крах все ближче: Путінська "мобілізація" підірве економіку Росії, - Американський інститут підприємництва

Мобілізація Путіна ще більше підірве російську економіку, оскільки у Москви немає плану, ким замінити працівників, які або втекли з країни, або були мобілізовані. Про це сказала Елізабет Броу, постійний співробітник Американського інституту підприємництва, повідомляє Politico, передають Патріоти України.

В РФ цілком можливо вдасться мобілізувати 300 тисяч резервістів, як Путіну потрібні для війни в Україні, але з моменту оголошення мобілізації близько 360 тисяч чоловік уже вирушили до Грузії та Казахстану, щоб уникнути цієї долі, а велика кількість чоловіків виїхала до інших країн.

За словами Броу, чим більше Кремль мобілізує, тим більше чоловіків намагатимуться залишити країну, і це матиме величезні наслідки для робочих місць у РФ, а отже, і для економіки. І у Росії немає жодного плану вирішення цього питання.

Чоловіки, які зараз відчайдушно залишають Росію, працездатні та працездатного віку. Але як мобілізація, так і втеча такої кількості людей створять ще одну проблему — відсутність кваліфікованих працівників у кожному секторі.

Броу пише, що в РФ немає системи забезпечення безперервності життя суспільства у воєнний час. І немає достатньої кількості жінок, які могли б швидко зайняти місця чоловіків, які залишили країну. Як приклад, вона наводить Швецію і Фінляндію, які вже мають чіткий план дій щодо функціонування суспільства на випадок війни.

Енергетичний терор: РФ планує нові удари - чи допоможе ППО Patriot на польському кордоні

субота, 26 листопад 2022, 19:30

Зазначу, що обстріли будуть продовжуватися, до того ж з початком опалювального сезону їхня інтенсивність зростає. Росіяни не збираються припиняти ракетні обстріли українських об’єктів критичної інфраструктури. А декілька масованих атак можуть завдати в...

В Україні прогнозують зліт цін на продукти через відключення електроенергії: Що подорожчає в першу чергу

субота, 26 листопад 2022, 17:28

23 листопада Росія в черговий раз здійснила атаку на об'єкти критичної інфраструктури України. Кожна така атака відбивається на економічній ситуації в країні та загалом на цінах, передають Патріоти України. Планові та аварійні відключення електроенергі...