Крах все ближче: Путінська "мобілізація" підірве економіку Росії, - Американський інститут підприємництва

Мобілізація Путіна ще більше підірве російську економіку, оскільки у Москви немає плану, ким замінити працівників, які або втекли з країни, або були мобілізовані. Про це сказала Елізабет Броу, постійний співробітник Американського інституту підприємництва, повідомляє Politico, передають Патріоти України.

В РФ цілком можливо вдасться мобілізувати 300 тисяч резервістів, як Путіну потрібні для війни в Україні, але з моменту оголошення мобілізації близько 360 тисяч чоловік уже вирушили до Грузії та Казахстану, щоб уникнути цієї долі, а велика кількість чоловіків виїхала до інших країн.

За словами Броу, чим більше Кремль мобілізує, тим більше чоловіків намагатимуться залишити країну, і це матиме величезні наслідки для робочих місць у РФ, а отже, і для економіки. І у Росії немає жодного плану вирішення цього питання.

Чоловіки, які зараз відчайдушно залишають Росію, працездатні та працездатного віку. Але як мобілізація, так і втеча такої кількості людей створять ще одну проблему — відсутність кваліфікованих працівників у кожному секторі.

Броу пише, що в РФ немає системи забезпечення безперервності життя суспільства у воєнний час. І немає достатньої кількості жінок, які могли б швидко зайняти місця чоловіків, які залишили країну. Як приклад, вона наводить Швецію і Фінляндію, які вже мають чіткий план дій щодо функціонування суспільства на випадок війни.

"Руслан" повертається на історичну батьківщину: Канада передасть Україні арештований російський літак Ан-124 – Трюдо

субота, 10 червень 2023, 19:00

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо пообіцяв передати Україні російський транспортний літак Ан-124, затриманий минулого року у Канаді в аеропорту Торонто. . Про він сказав в суботу на пресконференції під час візиту до Києва, його цитує "Інтерфакс-У...

"Листи щастя" від податкової: Українці масово отримують квитанції про сплату за нерухомість

субота, 10 червень 2023, 17:28

Українці масово отримують квитанції від податкової служби з повідомленням про необхідність сплатити податки за будинки та квартири. Розмір податку розраховується індивідуально. Оподаткуванню не підлягає вся площа житла, а лише квадратні метри, які пере...