Краще, на що спромоглася "квітуча наддержава" Путіна: Окупанти осоромилися з запуском вантажних поїздів по Керченському мосту

Колаж РБК-Україна

У анексованому Криму окупанти провели церемонію відкриття запуску вантажних поїздів по Керченському мосту. При цьому церемонія була зіпсована плачевним станом складу, який висміяли в мережі, зазначають Патріоти України.

Люди написали, що схоже на те, що вагони вибрали спеціально такі "убиті", тому що їх не шкода.

  • До такої урочистої події по всьому Заліссі відбирали кращі вагони;
  • Ага, вата в соцмережах вже виє з цього приводу;
  • Вагони - це вітрина російського світу;
  • Вибирали які не шкода. Боялися, що на**бнуться.

Скріншоти з Twitter

Варто зазначити, що в росЗМІ поїзд показали з боку локомотива, а вагони потрапили у камери тільки, коли вже поїзд набрав швидкість.

За даними Кримської залізниці, зростання вантажопотоку збільшиться з 3 млн до 25-26 млн тонн на рік.

Нагадаємо, що міст через Керченську протоку був відкритий у 2018 році. У грудні 2019 року Росія запустила залізничне сполучення по ньому. Після цього США ввели додаткові санкції.

Раніше російський вчений пояснив небезпека Кримського мосту. За словами гідрогеолога і доктора наук Юрія Медовара, міст побудований на непридатному для цього місці і є критичним.

Конструкція представляє небезпеку також і для екології і здатна призвести до катастрофи в районі Керченської протоки. Експерти прогнозували, що після запуску залізничного руху міст може не витримати навантаження і впаде.

Читайте нас в Google News та

З архіву ПУ. Окупанти визнали провал "будівництва століття" в Криму

неділя, 12 липень 2020, 17:00

Окупаційна влада Криму закликала водіїв уникати поїздок недобудованою трасою "Таврида", визнавши тим самим її небезпеку. Глава "Мінтрансу" Криму Сергій Карпов у травні 2019 року порекомендував в ефірі місцевого радіо не їздити дорогою, яку вже охрестил...

З архіву ПУ. "Догнать и перегнать Америку": На Росії назвали ціну на свій перший електромобіль

неділя, 12 липень 2020, 14:00

Zetta - компактний трьохдверний автомобіль з електроприводом на два або чотири колеса, що збирається в Тольятті. Машина на 99% російська, з Китаю імпортується тільки батарея, проте її вартість становить близько 50% вартості всього авто. Загальні інвест...