Красиво та траурно, або І Третя світова під звичні мотиви: Компанія Ford припиняє виробництво автомобілів в Росії, закриття відзначили "Прощанням Слов'янки"

"Може Путін допоможе?" десь в глибіні душі сподіваються сіромахи із російської глибинки, де з нормальною роботою зовсім негусто

Компанія Ford повністю згортає виробництво автомобілів в РФ. Працівники одного з заводів зняли прощальне відео на честь сумної для них особисто та Росії в цілому подію, зазначають Патріоти України.

На кадрах без п'яти хвилин безробітні влаштували парад навантажувачів в спорожнілих цехах. 43 машини проїхали ангаром під звуки маршу "Прощання Слов'янки".

Шоу було знято на підприємстві Ford у Ленінградській області. Тут вже зійшов з конвеєра останній Focus, а повністю підприємство зупинить роботу у кінці червня.

Зараз частина співробітників вже звільнена, деякі продовжують працювати, щоб завершити "консервацію" потужностей підприємства.

Компанії Ford і Sollers офіційно оголосили про припинення виробництва легкових автомобілів Ford в Росії в кінці березня. На початку червня вже була зупинена робота конвеєра в Набережних Челнах і моторного заводу в Єлабузі. Єдина модель Ford, яку продовжать збирати в Росії, - Ford Transit, повідомили на tsn.ua.

"Епоха бідності" позаду: Сьогодні пенсіонери України стали багатше

середа, 16 жовтень 2019, 21:15

Пенсія за віком зросла за липень-вересень 2019 року на 7 гривень — до 3016,46 гривні на місяць. У третьому кварталі 2019 року розмір середньої пенсійної виплати в Україні зріс на 14 гривень — до 3019,62 гривні на місяць. Такі дані наводить Пенсійний фо...

Хіти тижня. Кому з українців очікувати підвищення виплат після індексації у жовтні

середа, 16 жовтень 2019, 19:00

Пенсіонерам та держслужбовцям варто очікувати підвищення доходів на суму близько 250 грн. В Україні очікується підвищення соціальних виплат, пенсій і заробітних плат для декількох категорій українців після індексації доходів, яка відбудеться в жовтні з...