Красиво та траурно, або І Третя світова під звичні мотиви: Компанія Ford припиняє виробництво автомобілів в Росії, закриття відзначили "Прощанням Слов'янки"

"Може Путін допоможе?" десь в глибіні душі сподіваються сіромахи із російської глибинки, де з нормальною роботою зовсім негусто

Компанія Ford повністю згортає виробництво автомобілів в РФ. Працівники одного з заводів зняли прощальне відео на честь сумної для них особисто та Росії в цілому подію, зазначають Патріоти України.

На кадрах без п'яти хвилин безробітні влаштували парад навантажувачів в спорожнілих цехах. 43 машини проїхали ангаром під звуки маршу "Прощання Слов'янки".

Шоу було знято на підприємстві Ford у Ленінградській області. Тут вже зійшов з конвеєра останній Focus, а повністю підприємство зупинить роботу у кінці червня.

Зараз частина співробітників вже звільнена, деякі продовжують працювати, щоб завершити "консервацію" потужностей підприємства.

Компанії Ford і Sollers офіційно оголосили про припинення виробництва легкових автомобілів Ford в Росії в кінці березня. На початку червня вже була зупинена робота конвеєра в Набережних Челнах і моторного заводу в Єлабузі. Єдина модель Ford, яку продовжать збирати в Росії, - Ford Transit, повідомили на tsn.ua.

Хіти тижня. В яку країну найбільше експортується українських карабінів та гвинтівок

п’ятниця, 19 липень 2019, 17:00

Держекспортконтроль повідомив яку кількість стрілецької зброї та легкого озброєння експортує Україна. Найбільшу кількість стрілецької зброї та легкого озброєння, серед яких зокрема гвинтівки та карабіни, протягом останніх 5 років Україна експортувала ...

Хіти тижня. Дякувати товаришу Путіну, його "комбайнерам" та "господарникам": На Донбас звалилася "кара єгипетська" (відео)

п’ятниця, 19 липень 2019, 12:00

Так, епіцентр розмноження сарани виникло в районі через те, що штучні ставки висохли, перетворившись в болота. "Зараз вирішується, яким чином боротися з сараною, тому що територія не обстежена і не розмінована. Безпосередня близькість розташування став...