Красивий привід знайшли: Росіянам запропонували знизити зарплати

Роботодавцям запропонували визначати, наскільки зменшувати виплати курцям, виходячи з частоти і тривалості перекурів.

Міністерство охорони здоров'я Росії запропонувало роботодавцям знизити зарплати для курців. Про це йдеться в програмі "Зміцнення здоров'я працівників", опублікованій на сайті МОЗ РФ, передають Патріоти України.

Такі заходи, як вважають у відомстві, допоможуть у боротьбі зі шкідливою звичкою. Зазначимо, роботодавцю запропонували визначати, наскільки зменшувати виплати курцям, виходячи з частоти і тривалості перекурів. Крім того, МОЗ порадив компаніям обладнати в офісах зони для фізичних вправ.

Відомство також запропонувало заборонити куріння на території підприємств, обладнати місця громадського користування детекторами диму і включити в добровільну медичну страховку співробітників допомогу у відмові від куріння. "У довгостроковій перспективі компанії, які впроваджують корпоративні програми зміцнення здоров'я працівників, потенційно успішніші, більш стійкі й ефективні", – зазначають у МОЗ.

Чому, маючи негативний досвід блокування, керівництво МВС не прийняло рішення щодо евакуації гелікоптерами Airbus H225?

субота, 22 лютий 2020, 12:15

Чому, маючи негативний досвід блокування можливого приїзду евакуйованих з Китаю у Львівський обласний госпіталь ветеранів війни, керівництвом МВС не було прийнято рішення щодо "переходу у світ нових технологій", а саме: транспортування евакуйованих на тер

Вражаюче досягнення: Запас ходу нового електрокара Маска перевершив прогноз

п’ятниця, 21 лютий 2020, 23:28

Компанія Tesla може почати поставки нової моделі електрокара Tesla Model Y вже в лютому цього року. Міністерство енергетики США заявило, що запас ходу Tesla Model Y без підзарядки - 507 кілометрів. Про це повідомляється на сайті відомства, передають Па...