Красивий привід знайшли: Росіянам запропонували знизити зарплати

Роботодавцям запропонували визначати, наскільки зменшувати виплати курцям, виходячи з частоти і тривалості перекурів.

Міністерство охорони здоров'я Росії запропонувало роботодавцям знизити зарплати для курців. Про це йдеться в програмі "Зміцнення здоров'я працівників", опублікованій на сайті МОЗ РФ, передають Патріоти України.

Такі заходи, як вважають у відомстві, допоможуть у боротьбі зі шкідливою звичкою. Зазначимо, роботодавцю запропонували визначати, наскільки зменшувати виплати курцям, виходячи з частоти і тривалості перекурів. Крім того, МОЗ порадив компаніям обладнати в офісах зони для фізичних вправ.

Відомство також запропонувало заборонити куріння на території підприємств, обладнати місця громадського користування детекторами диму і включити в добровільну медичну страховку співробітників допомогу у відмові від куріння. "У довгостроковій перспективі компанії, які впроваджують корпоративні програми зміцнення здоров'я працівників, потенційно успішніші, більш стійкі й ефективні", – зазначають у МОЗ.

У скреп буде істерика: "Північний потік-2" на межі зриву

вівторок, 17 вересень 2019, 11:25

Російський морський газопровід в обхід газотранспортної системи України "Північний потік-2" будує корабель Solitaire. Будівництво уже наблизилося до морської економічної зони Данії, яка не дала дозволу на прокладання трубопроводу, передають Патріоти Ук...

Casus belli? "Что будет с ценами на нефть в случае войны в Персидском заливе", - експерт

вівторок, 17 вересень 2019, 10:29

"Casus belli? США винят Иран в нападении на нефтяные заводы Саудовской Аравии. По сведениям американцев, 19 целей поражены дронами и крылатыми ракетами, причем, удары нанесены с севера и северо-запада, то есть с территорий Ирана, Ирака и/или северной ч...