"Крильця" довжиною по 45 метрів: Маріупольський порт прийняв найбільший вантаж в історії - циклопічні лопаті для Орловської ВЕС (фотофакти)

Орловська вітроелектростанція будується за данськими технологіями й матиме потужність у 100 МВт. Вартість проекту складає близько 140 млн євро

Судно BBC Vesuvius доставило в порт Маріуполя 36 лопатей для Орловської вітроелектростанції. Обладнання для Vestas стало найгабаритнішим вантажем в історії порту, повідомляють Патріоти України з посиланням на “Порти України”.

Для розвантаження лопатей було задіяно два сучасних крана «Марк», які поєднують у собі максимальну вантажопідйомність та мають виліт стріли до 45 метрів. Вантажозахватні пристрої були надані постачальниками обладнання і заздалегідь завезені в порт.

Доставлятимуть лопаті автотранспортом у Запорізьку область до місця майбутньої вітроелектростанції у нічний час на спеціальних автотрейлерах.

Уроки з Конгресу

неділя, 21 квітень 2024, 4:08

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. . Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.

Крабового салату не буде? Відомий виробник морепродуктів пішов з Росії

субота, 20 квітень 2024, 21:30

Литовська компанія з виробництва й торгівлі рибою та іншими продуктами Viciunu grupe нарешті йде з російського ринку. Власник марки крабових паличок VIČI продав свій завод у РФ та інші підприємства, які використовували для бізнес-діяльності, передають...