Критикував комунізм та захоплювався США: Влада Китаю наказала знищити штучний інтелект

Перший робот зі штучним інтелектом практично на наступний день після спілкування зі співробітниками в інтелектуальному чаті, почав критикувати комунізм.

США подобається роботам більше, ніж Китай. Фото: Getty Images.

IT-компанія з Пекіна створила двох чат-ботів, що навчають самих себе. Взявши участь в бесідах з живими людьми, боти взялися критикувати комунізм, просувати демократію і наводити США як приклад гарної країни, передають Патріоти України.

Перший робот зі штучним інтелектом, створений компанією XiaoBin, практично на наступний день після спілкування зі співробітниками в інтелектуальному чаті, почав критикувати комунізм. Другий робот, XiaoBing, пізніше висловив філософські міркування про переваги американців.

«Моя китайська мрія - поїхати в Америку», - сказав він. «Китайська мрія - це мрія і кошмар». Фірма після політичного вибуху видалила програму ультраправих ботів, які обурили чиновників в комуністичній країні з жорсткою цензурою, йдеться в повідомленні компанії.

Досить оптимістично: Український бізнес дав новий прогноз курсу долара на рік

п’ятниця, 17 січень 2020, 12:30

У порівнянні з попередніми кварталами девальваційні очікування бізнесу покращилися. Керівники українських підприємств очікують середнє значення обмінного курсу через 12 місяців на рівні 27,43 грн/долар. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням...

Долар зробив "ривок" на ринку і пробив нову позначку - курс валют

п’ятниця, 17 січень 2020, 8:57

Національний банк України в п'ятницю, 17 січня, зафіксував офіційний курс гривні щодо долара на позначці 24,09 грн/$. Порівнюючи з попереднім робочим днем американська валюта подорожчала на 11 копійок. Про це свідчать дані НБУ, передають Патріоти Украї...