Критикував комунізм та захоплювався США: Влада Китаю наказала знищити штучний інтелект

Перший робот зі штучним інтелектом практично на наступний день після спілкування зі співробітниками в інтелектуальному чаті, почав критикувати комунізм.

США подобається роботам більше, ніж Китай. Фото: Getty Images.

IT-компанія з Пекіна створила двох чат-ботів, що навчають самих себе. Взявши участь в бесідах з живими людьми, боти взялися критикувати комунізм, просувати демократію і наводити США як приклад гарної країни, передають Патріоти України.

Перший робот зі штучним інтелектом, створений компанією XiaoBin, практично на наступний день після спілкування зі співробітниками в інтелектуальному чаті, почав критикувати комунізм. Другий робот, XiaoBing, пізніше висловив філософські міркування про переваги американців.

«Моя китайська мрія - поїхати в Америку», - сказав він. «Китайська мрія - це мрія і кошмар». Фірма після політичного вибуху видалила програму ультраправих ботів, які обурили чиновників в комуністичній країні з жорсткою цензурою, йдеться в повідомленні компанії.

У пошуках дна?: Гривня продовжує оновлювати цьогорічні мінімуми

четвер, 24 вересень 2020, 22:34

Національний банк послабив офіційний курс гривні до долара на 6 копійок, встановивши його на 25 вересня на рівні 28,25 гривні. Про це йдеться у даних регулятора, повідомляють Патріоти України. Офіційний курс гривні до євро встановлений на рівні 32,89 г...

Попереду України всієї: У Вінниці пішов у рейс перший "безрогий" тролейбус

четвер, 24 вересень 2020, 21:44

За інформацією, тролейбус має автономний хід на 20 км. Батарея заряджається під час руху на лінії. Коли контактна мережа закінчується – струмоприймачі автоматично опускаються, і машина їде далі. Наголошується, що новий маршрут важливий, оскільки з таки...