Криваві гроші. "Інфраструктура росте": Стало відомо, як Медведчук освоює одне з найбільших нафтогазових родовищ Росії (фото)

Родина Віктора Медведчука і Оксани Марченко почала освоювати одне з найбільших нафтогазових родовищ Росії. Зокрема йдеться про Гавриківське родовище у Ханти-Мансійському окрузі, пишуть "Наші гроші" у Twitter, повідомляють Патріоти України.

"Так росте інфраструктура навколо Гавриківського нафтогазового родовища. Це фото з останнього звіту", – йдеться у повідомленні. За попередніми даними, запаси відповідного родовища оцінюють у десятки мільйонів тонн.

"Подружжю кумів Путіна вдалося обійти ключових гравців на російському нафтогазовому ринку і отримати доступ до одного з трьох найбільших нафтогазових родовищ РФ", – наголосили журналісти.

Захмарні платіжки розсилатимуть населенню вже після виборів: "Нафтогаз" різко підняв ціни на газ для виробництва тепла

вівторок, 22 вересень 2020, 20:51

НАК "Нафтогаз України" оприлюднила оптову ціну на природний газ для виробників теплової енергії, яким державна компанія постачає газ у рамках спеціальних обов’язків (ПСО). У вересні ціна газу становитиме 4 318,99 грн за 1 тисячу кубометрів (без урахува...

Курс на 29: Нацбанк опустив гривню до нового мінімуму за 2020 рік

вівторок, 22 вересень 2020, 19:56

22 вересня котирування гривні до долара на відкритті міжбанку встановились на рівні 28,23 - 28,25 гривні, на закритті - на рівні 28,19 - 28,22 гривні.