Криваві гроші. "Інфраструктура росте": Стало відомо, як Медведчук освоює одне з найбільших нафтогазових родовищ Росії (фото)

Родина Віктора Медведчука і Оксани Марченко почала освоювати одне з найбільших нафтогазових родовищ Росії. Зокрема йдеться про Гавриківське родовище у Ханти-Мансійському окрузі, пишуть "Наші гроші" у Twitter, повідомляють Патріоти України.

"Так росте інфраструктура навколо Гавриківського нафтогазового родовища. Це фото з останнього звіту", – йдеться у повідомленні. За попередніми даними, запаси відповідного родовища оцінюють у десятки мільйонів тонн.

"Подружжю кумів Путіна вдалося обійти ключових гравців на російському нафтогазовому ринку і отримати доступ до одного з трьох найбільших нафтогазових родовищ РФ", – наголосили журналісти.

В Україні створили одноразовий розвідувальний мініатюрний БПЛА (фото)

понеділок, 21 жовтень 2019, 20:32

Для застосування БПЛА "Полоз" потрібно вставити спеціальний контейнер у підствольний гранатомет ГП-25 та здійснити постріл у напрямку цілі розвідки. Зазначається, що для застосування БПЛА Полоз потрібно вставити спеціальний контейнер у підствольний гра...

"Нормально вантажити продукцію не можемо": Суд заблокував рахунки "Укргазвидобування"

понеділок, 21 жовтень 2019, 19:29

10 жовтня "Укргазвидобування" публічно закликало уряд і президента перевірити дії співробітників Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Суд заблокував банківські рахунки АТ "Укргазвидобування", ускладнивши відвантаження пального виробництва Шебелинс...