Криваві гроші. "Інфраструктура росте": Стало відомо, як Медведчук освоює одне з найбільших нафтогазових родовищ Росії (фото)

Родина Віктора Медведчука і Оксани Марченко почала освоювати одне з найбільших нафтогазових родовищ Росії. Зокрема йдеться про Гавриківське родовище у Ханти-Мансійському окрузі, пишуть "Наші гроші" у Twitter, повідомляють Патріоти України.

"Так росте інфраструктура навколо Гавриківського нафтогазового родовища. Це фото з останнього звіту", – йдеться у повідомленні. За попередніми даними, запаси відповідного родовища оцінюють у десятки мільйонів тонн.

"Подружжю кумів Путіна вдалося обійти ключових гравців на російському нафтогазовому ринку і отримати доступ до одного з трьох найбільших нафтогазових родовищ РФ", – наголосили журналісти.

Тарифи зростають: В Україні ввели абонплату на газ. Скільки доведеться переплатити

субота, 25 січень 2020, 17:37

Варто враховувати, що остання цифра – 7,97 грн – розрахована з урахуванням ціни кубометра + абонплати на один куб. Але якщо в минулому році витрачали менше блакитного палива, то і кінцева вартість кубометра може бути менше. . «За основу береться обсяг...

Хіти тижня. Долар має коштувати 10 гривень: У The Economist приголомшили заявою

субота, 25 січень 2020, 16:00

Видання The Economist опублікувало рейтинг найбільш недооцінених валют у світі. Україна опинилася на 50 місці з 56 можливих, передають Патріоти України. Видання The Economist наводить дані за січень. В Україні бургер Бік-Мак з Макдональдсу коштує 57 гр...