Криза вломилась у двері: У Молдові через відсутність газу загасили "вічний вогонь". Надзвичайний стан у дії

У Кишиневі на меморіальному комплексі Вічність тимчасово відключили “вічний вогонь”. Про це у вівторок, 22 жовтня, повідомило міністерство оборони у Facebook, відзначивши, що вогонь буде залишатися погашеним до тих пір, поки не вирішиться газова криза, зазначають Патріоти України.

Так, Міноборони повідомило, що попросило компанію Chişinău-gaz відключити сьогодні подачу газу до “вічного вогню”.

“Захід вжито у зв’язку зі зниженням тиску в трубах, які подають газ, і через сильний вітер, що може загасити вогонь”, – зазначили у відомстві.

Там також підкреслили, що таким чином хочуть уникнути витоку газу, який може загрожувати безпеці.

До відключення “вічного вогню” на меморіалі пройшла урочиста церемонія. Почесна варта запалила від вогню факел, які передали в музей військової слави.

Нагадаємо, уряд Молдови оголосив надзвичайний стан в енергетичній сфері у зв’язку з дефіцитом газу, що виник після закінчення терміну газового контракту з “Газпромом”, який продовжити поки не вдалося.

Зазначалося, що влада Молдови розглядала альтернативні варіанти імпорту природного газу з використанням міжмережевих з’єднань з Україною та Румунією.

Кінець епохи... Індексація соцвиплат у березні, кому з пенсіонерів збільшать суму виплат, а кому ні

неділя, 5 грудень 2021, 21:10

На щорічну індексацію пенсій, яку мають провести у березні 2022 року, а також на доплати та перерахунок пенсій деяким категоріям пенсіонерів у бюджеті-2022 передбачено 200,6 млрд гривень. У Міністерстві соціальної політики уточнили, що крім індексації ...

Призначених комунальниками боржників каратимуть без суддів та адвокатів: У Зеленського "закручуватимуть гайки" всім, кого визначать винними

неділя, 5 грудень 2021, 20:29

Якщо ви не згодні з обставинами та розмірами призначених виплат, схоже апелювати не буде до кого. Посилення роботи з неплатниками прописано у меморандумі МВФ. Експерти зазначають, що влада шукає способи, як стягнути заборгованість без звернення до суду...