Купівельний бум посилиться: ​В Україні електромобілі стануть дешевше і отримають нові пільги в ПДР

В Україні нові електромобілі можуть стати доступнішими, що підстьобне і без того зростаючі темпи їх продажу. У Верховній Раді зареєстрований законопроект №2054, що передбачає скасування збору до Пенсійного Фонду при первинній покупці електрокара, зазначають Патріоти України.

Зараз українці при першій реєстрації електромобіля платять до Пенсійного Фонду збір в розмірі 3-5% від його вартості. Чим дорожче електрокар - тим більше збір.
У новому законопроекті від цього збору пропонується повністю відмовитися. Якщо це станеться, то електромобілі стануть трохи доступнішим для українців.
У законопроекті №2054 міститися і інші пропозиції, спрямовані на збільшення ринку електрокарів в Україні. Наприклад, водії машин з електричною силовою установкою в разі його прийняття зможуть їздити по смугах, призначених для руху маршрутних транспортних засобів.
Також пропонується спростити механізм виділення землі під зарядні станції електрокарів і не ліцензувати послуги з продажу електроенергії, якщо вона призначена для зарядки машин з електричною силовою установкою.
І ще одна важлива пропозиція цього законопроекту - створення державної програми з оформлення кредиту з нульовою процентною ставкою при купівлі електромобіля. Правда, поки не ясно, за чий рахунок буде діяти "нульова процентна ставка". Банки ж попросять грошову компенсацію у держави.

Поспішайте купувати: Долар опустився ще більше - свіжий курс валют

середа, 23 жовтень 2019, 8:57

В Україні курс долара в середу, 23 жовтня, опустився на 9 копійок, передають Патріоти України. Зокрема, середній курс гривні до американської валюти в продажу був встановлений на рівні 25,01 грн/$, свідчать дані банківських установ. Водночас середній к...

Китайська експансія: Як фермери з КНР освоюють російський Далекий Східт (фото)

середа, 23 жовтень 2019, 7:10

Незважаючи на російсько-китайське зближення останніх років, жителі Далекого Сходу як і раніше називають стратегію КНР щодо сусідніх територій "експансією". Щоб оцінити реальні масштаби китайського присутності на Росії, кореспонденти Бі-бі-сі проаналізу...