Купівельний бум посилиться: ​В Україні електромобілі стануть дешевше і отримають нові пільги в ПДР

В Україні нові електромобілі можуть стати доступнішими, що підстьобне і без того зростаючі темпи їх продажу. У Верховній Раді зареєстрований законопроект №2054, що передбачає скасування збору до Пенсійного Фонду при первинній покупці електрокара, зазначають Патріоти України.

Зараз українці при першій реєстрації електромобіля платять до Пенсійного Фонду збір в розмірі 3-5% від його вартості. Чим дорожче електрокар - тим більше збір.
У новому законопроекті від цього збору пропонується повністю відмовитися. Якщо це станеться, то електромобілі стануть трохи доступнішим для українців.
У законопроекті №2054 міститися і інші пропозиції, спрямовані на збільшення ринку електрокарів в Україні. Наприклад, водії машин з електричною силовою установкою в разі його прийняття зможуть їздити по смугах, призначених для руху маршрутних транспортних засобів.
Також пропонується спростити механізм виділення землі під зарядні станції електрокарів і не ліцензувати послуги з продажу електроенергії, якщо вона призначена для зарядки машин з електричною силовою установкою.
І ще одна важлива пропозиція цього законопроекту - створення державної програми з оформлення кредиту з нульовою процентною ставкою при купівлі електромобіля. Правда, поки не ясно, за чий рахунок буде діяти "нульова процентна ставка". Банки ж попросять грошову компенсацію у держави.

Хіти тижня. "Рожденный ползать": На Росії нова НП з літаком Sukhoi Superjet (фото)

вівторок, 21 січень 2020, 2:00

Sukhoi Superjet вже не вперше потрапляє в подібні ситуації... «Що там казав Тема про літаючі сараї?» - говориться в коментарі до фотографій літака на сторінці «Розбираються. Потерпіть» в Twitter. Таким чином російському дизайнеру і блогеру Артемію Лебе...

За клопотанням української сторони: Арешти активів "Газпрому" за позовами "Нафтогазу" у європейські суди зняті

понеділок, 20 січень 2020, 19:43

Знято арешти активів "Газпрому" за позовами НАК "Нафтогаз України" у Великій Британії, Люксембурзі, Нідерландах. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на заяву російської компанії, зазначають Патріоти України. "Згідно з підтвердженням від мі...