"Купуєте товари українських виробників - отримуєте 10%": Стало відомо, коли українці отримають виплати за програмою Нацкешбеку

До програми Національного кешбеку вже долучилося 1,2 мільйона українців, з яких 638 000+ вже активували картки в застосунку "Дія". Про це повідомив віцепрем'єр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, передають Патріоти України.

"Купуєте товари українських виробників – отримуєте 10% від вартості покупок, це до 3 000 грн щомісяця. На початку місяця запустили публічний бета-тест Нацкешбеку", – сказав він.

Міністр зазначив, що в програму також включено 963 виробників і понад 171 тисячу товарів. За його словами, кожного дня цифри зростають, і вже понад 2,9 мільйона гривень кешбеку було нараховано українцям. Процес використання сервісу простий: користувачі відкривають картку онлайн у банку, вибирають картку Нацкешбек у "Дії", і кешбек нараховується щомісячно.

Федоров розповів, що з технічного боку цей сервіс є складним через необхідність обміну даними між численними системами: банками, виробниками, ритейлерами, податковими органами та застосунком "Дія". Для кожного учасника розроблено окремий алгоритм підключення до програми. Він зазначив, що особлива увага приділена як-от комунальні послуги та спорт.

В Україні змінюють систему соцвиплат: Ось хто тепер отримає більше грошей

четвер, 25 червень 2026, 22:52

Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...

В Україні стартують виплати 5000 грн: Ось хто зможе отримати кошти вже у липні

четвер, 25 червень 2026, 22:12

В Україні діє програма підтримки сімей з дітьми-школярами, які можуть отримати одноразову виплату у розмірі 5000 гривень для підготовки першокласників до навчального року за програмою «Пакунок школяра». Перші виплати надійдуть вже у липні-серпні — кошт...