Курс долара-2020: Експерти розповіли, які зміни чекають на українців найближчим часом

Курс долара в Україні на наступному тижні залишиться в рамках 24,45-24,55 грн/$. Банкіри та експерти роблять спокійні прогнози і не бояться, що можуть помилитися, передають Патріоти України.

На даний момент головними продавцями долара залишаються українські підприємства-експортери. Вони продовжують платити податки, тому конвертують виручку. Також активність проявляють агропідприємства, що конвертують заробітки під посівну. Чого не скажеш про іноземців, які раніше досить часто продавали долар під купівлю гривневих держоблігацій.

У Мінфіну є надія, що нерезиденти проявлять себе 25 лютого - в день коли намічено розміщення 7-річних ОВДП. А ще трьох випусків паперів на різні терміни. При цьому уряд створив новий прецедент - зробив всі випуски безлімітними.

"Це говорить про дві речі. Що, по-перше, в Мінфіні поняття не мають, скільки ресурсу прийде під нове розміщення, і бояться не вгадати з обсягами, виставляючи ліміти. По-друге, цілком очевидно, що в лютому бюджет знову не виконають, і, можливо, сильно. Тобто Кабміну гроші дуже потрібні", - зазначив Невмержицький.

Тим не менш, що стосується курсу - ситуація особливо мінятися не буде. За словами Олега Курінного, міжбанк на наступному тижні залишиться в рамках 24,45-24,55 грн/$.

Джерело: Страна

Хіти тижня. "Золотая жила РФ превращается в обузу для экономики России", - Злий Одесит

п’ятниця, 3 квітень 2020, 23:05

На даний момент російська нафта Urals зберігає позиції в межах $ 20 за барель, з наявними знижками торгуючись в межах $ 20,6. Про це у своєму блозі пише Злий Одесит, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Данная позиция не внушает оптими...

Вкрадено в народу України: Приватбанк подав на Кіпрі позов проти Коломойського та Боголюбова на $5,5 млрд

п’ятниця, 3 квітень 2020, 22:51

Позов пов'язаний з сумнівними транзакціями, які були проведені в "ПриватБанку" в період з 2013 по 2016 роки. "ПриватБанк" подав позов проти колишніх власників банку Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова на суму $5,5 млрд. Позов пов'язаний з сумнів...