Курс долара розвернувся: Що відбувається на валютному ринку в Україні

Національний банк України в четвер, 16 січня, зафіксував офіційний курс гривні щодо долара на позначці 23,98 грн/$. Порівнюючи з попереднім робочим днем американська валюта подешевшала на 4 копійки. Про це свідчать дані НБУ, передають Патріоти України.

Курс гривні щодо євро НБУ зафіксував на рівні 26,72 грн/€. У такий спосіб за день європейська валюта подорожчала 4 копійки.

Національний банк України формує курси долара та євро щодо гривні як середньозважений курс за операціями на міжбанківському ринку за день. За офіційним курсом НБУ населення купувати валюту не може.

Крім того, середній курс гривні до американської валюти в продажу в банках знизився на 3 копійки – до 24,19 грн/$. Водночас середній курс продажу євро в банках піднявся на 2 копійки і склав 26,95 грн/€.

"Епоха бідності" закінчилася?: В Україні спростять процедуру "вибивання" боргів по комуналці

неділя, 31 травень 2020, 23:00

З урахуванням підвищення тарифів не тільки на опалення, але і на інші послуги, а також збільшення штрафів, борги будуть наростати як сніжний ком, тому комунальникам дозволять більш активно їх вибивати. Оплату комунальних послуг в Україні будуть "вибива...

Хіти тижня. Купувати чи продавати долар: Експерти дали прогноз по курсу валют на червень в Україні

неділя, 31 травень 2020, 22:30

Від початку пандемії курс гривні вже кілька разів міняв напрямок. У травні гривня зростала, а тепер - падає. Експерти прогнозують відносно стабільну гривню у червні, зокрема через транш від МВФ, передають Патріоти України. У червні гривня буде відносно...