Курс долара у 2023 році перевалить за 50 гривень: Фурса оцінив прогноз Кабміну

Один із сценаріїв передбачає, що курс долара до кінця 2023 року досягне позначки у 50 гривень, він теоретично можливий, передають Патріоти України.

Таку думку висловив інвестиційний банкір, заступник директора інвестиційної компанії Dragon Capital Сергій Фурса в ефірі загальнонаціонального телемарафону. За його словами, той курс долара, який закладений у державному бюджеті на 2023 рік, – це чисто математичний параметр, який необхідний для розрахунку показників.

"Що записано в бюджеті – не має ніякого значення. Щороку ми говоримо, що якийсь курс заклали в бюджеті, а він не збувся. Тому що він і не повинен збуватися. Це чисто математичний параметр, який потрібен для розрахунку бюджету. На наступний рік офіційний курс передбачений в середньому 42 грн/дол, а на кінець року 50 грн/дол. Це один з можливих сценаріїв. Теоретично він можливий", – зазначив експерт.

Українці самі обиратимуть собі постачальника електроенергії: Названо дату, з якої почнуть діяти нові правила

середа, 8 лютий 2023, 9:45

Українці зможуть самі обирати собі постачальника електроенергії. Одним із критеріїв вибору будуть тарифи на електроенергію, які у різних постачальників будуть різними. Відповідно, споживачі обиратимуть того, у кого дешевше та вище якість обслуговуванн...

Чи варто запасатись бензином та що буде з цінами на пальне: Українцям розповіли, чого чекати

середа, 8 лютий 2023, 9:31

Дефіцит бензину та дизпалива Україні не загрожує - його завозитимуть до країни з Європи. Введені ж ЄС 5 лютого ембарго на закупівлі російських нафтопродуктів, а також гранична ціна на дизпаливо та інші нафтопродукти, не призведуть до подорожчання палив...