Курс долара вже досяг річного максимуму: Експерти розповіли, як витівки Путіна "топлять" українську гривню

Загроза вторгнення РФ та нагнітання ситуації на кордоні стане причиною зростання курсу долара в Україні. Експерти кажуть, що американська валюта коштуватиме майже 30 гривень. Старший аналітик "Альпарі" Вадим Іосуб припускає, що нинішня ситуація навряд чи зможе бути "заморожена", пише "Обозреватель", передають Патріоти України.

"Два можливих сценарії - або загострення ситуації і подальше збільшення ймовірності збройного конфлікту, або навпаки - суттєва деескалація. У першому випадку можна очікувати протягом місяця зростання курсу долара в районі 29,5 грн",- вважає експерт.

За прогнозом керівника відділу аналітики Forex Club Андрія Шевчишина, гривню чекає подальше ослаблення. "Найближчі орієнтири-це максимальні курсові значення з 2015 року. Якщо не брати пікові рівні лютого 2015-го, мова йде про показники в районі 28,95 грн",- уточнив він.

Максимальний курс долара в минулому році був зафіксований 23 січня. Тоді долар досяг позначки 28,25. Офіційний курс гривні до долара на 20 січня 2022 року встановлено на рівні 28,40 гривень за долар. Таким чином, офіційний курс долара до гривні знизився після того, як напередодні він виріс до максимуму за рік.

А простим смертним? Посадовцям, які постраждали від війни, хочуть виплачувати до мільйона гривень

п’ятниця, 27 травень 2022, 6:56

Комітет Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів підтримав законопроект щодо виплати одноразової грошової допомоги за шкоду життю та здоров’ю, завдану під час бойових дій, поранення або загибель під час проходження публічно...

Угорщина шантажує ЄС через Росію: Україна припускає, що з трубою "Дружба" може щось трапитися

четвер, 26 травень 2022, 18:22

Угорщина продовжує шантажувати Євросоюз та блокує запуск нафтового ембарго щодо Росії. Однак в України є важіль, за допомогою якого можна чинити тиск на Будапешт. Нафта на територію угорської держави надходить через нафтопровід Дружба, і з однією з нит...