Курс на 20 грн за долар: Американська валюта остаточно пробила психологічну позначку, - НБУ

В Україні довідковий курс долара на період з 7 по 9 грудня встановили на рівні 23,7 грн/$. Таким чином, американська валюта остаточно подолала психологічну позначку у 24 грн/$. Про це йдеться в в даних, опублікованих на офіційному сайті Нацбанку, зазначають Патріоти України. При цьому середня вартість в банківських установах 7 грудня склала 23,6 (покупка)/23,86 (продаж) грн/$.

Ще 5 грудня курс гривні до американської валюти в продажу був встановлений на рівні 24,03 грн/$. Пропорційно знижується і курс євро.
Зниження курсу долара може дозволити знизити частину цін. Наприклад, в доларах закріплена вартість нерухомості, імпортної продукції і навіть бензину. Як пояснив міністр економрозвитку, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов, вплив на ціни відбувається в період до 12 місяців.

В Україні злетять ціни на продукти: Експерти спрогнозували, що подорожчає найбільше

понеділок, 27 січень 2020, 15:45

Ціни в Україні сильно підвищаться в 2020 році - особливо подорожчають харчові продукти, вартість яких залежить від ряду факторів - урожайності, сезонності, дефіциту. Крім того, ціни в українських магазинах змінюються залежно від рівня інфляції, наздога...

Горе скреп: Китай обійшов Росію в престижному рейтингу виробників зброї

понеділок, 27 січень 2020, 11:58

Китай випередив Росію в рейтингу виробників зброї та займає друге місце після США, повідомляють Патріоти України.з посиланням на матеріали Стокгольмського міжнародного інституту досліджень проблем світу (SIPRI). Повідомляється, що раніше в щорічний то...