"Курс на днях 30 буде легко. Буде тоді більша інфляція": "Слуги народу" попалися на листуванні в Раді

Депутати від фракції "Слуга народу" обговорювали в партійному чаті відставку Якова Смолія з посади голови Національного банку і один з них припустив, що Україна чекає велика інфляція, передають Патріоти України.

Як зафіксував кореспондент 1News під час пленарного засідання парламенту 2 липня, в "Офіційному чаті фракції" "слуги народу" ділилися думками з приводу несподіваної заяви Смолія про відставку і що вона за собою потягне.

Під час листування депутат Роксолана Підласа запитала главу президентської фракції у Верховній Раді Давида Арахамію: "Скільки ми хочемо інфляцію? Просто щоб знати, до чого готуватися?"

На питання відповів інший депутат. "Курс на днях 30 буде легко. Буде тоді більша інфляція", - написав він.

"Коптилкам" добігає кінець швидше, ніж гадалось: У Норвегії перестали купувати бензинові та дизельні автівки

субота, 10 квітень 2021, 23:35

Опубліковано дані про продажі автомобілів у Норвегії у березні 2021 році. Інформаційна рада по дорожньому руху Норвегії (Opplysningsrådet for Veitrafikken, OFV) опублікувала дані про продажі автомобілів у країні у березні 2021 році. За місяць було прод...

Скоро стартує ринок землі: Держгеокадастр назвав прогнозну ціну гектара у різних регіонах

субота, 10 квітень 2021, 22:35

Розкид цін на землю в регіонах України буде дуже істотний, вважають у Держгеокадастрі. Вартість залежатиме від конкуренції за ділянку і можливості зміни її призначення, передають Патріоти України. . «Ділянки поля уздовж основних трас, які теоретично мо...