Квитки на надпопулярний поїзд до Польщі різко подорожчають уже за лічені дні: Скільки доведеться платити

Квитки на популярні потяги з України до Польщі здорожчають уже з 10 грудня. Причому набагато: наприклад, на надпопулярний рейс із Києва до Варшави одразу на 72% - тож їхня вартість зросте з поточних 1817 грн до 3218 грн, передають Патріоти України.

Також значно подорожчають, за даними Укрзалізниці, квитки на потяги Інтерсіті+ Київ – Перемишль. Хоча й не так сильно, як на поїзд до Варшави, – на 26%.

Так, після підвищення квитки на потяги №705К та №715К коштуватимуть:

  • 1-й клас – 1874 грн (нині – 1488 грн);
  • 2-й клас – 1314 грн (зараз – 1043 грн).

Коли запрацюють нові тарифи

Як пояснили в "Укрзалізниці", нові тарифи почнуть діяти з 10 грудня 2023 року. Так, це відбудеться одночасно із запровадженням нового графіка руху пасажирських поїздів. "До зазначеної дати, купуючи квиток на будь-який день, пасажири платитимуть стару ціну", – пояснили в компанії.

Чому підвищують ціни на квитки

Водночас в "Укрзалізниці" пояснили: за рахунок зміни тарифів та зменшення знижок там хочуть продовжити модернізацію рухомого складу. А також утримати на поточному рівні вартість квитків для проїзду всередині країни.

"У попередні роки для залучення пасажиропотоку "Укрзалізниця" застосовувала знижки фактично на всі пасажирські міжнародні рейси. Але зараз компанія переглядає це рішення, оскільки щороку збитки від пасажирських перевезень становлять понад 12 млрд грн. Зміна тарифів дасть змогу "Укрзалізниці" втримати на поточному рівні вартість квитків для проїзду у сполученнях всередині країни, а також продовжити модернізацію рухомого складу, яка активно триває навіть під час широкомасштабного вторгнення", – йдеться в повідомленні.

Здорожчають квитки й на інші потяги

Втім подорожчання квитків зачепить й інші рейси. Зокрема, йдеться про поїзди до Хелма і назад. Так, залежно від класу місця вартість проїзду зросте на:

  • поїзди з Дніпра – у межах 4-11%;
  • із Харкова – 17-48%;
  • із Києва – 15-47%.

На 3% зросте вартість проїзду в нічних поїздах до Відня та Перемишля. А крім того, у нічному поїзді Одеса – Перемишль – Одеса ціни підвищаться в діапазоні 37-49%.

Уроки з Конгресу

неділя, 21 квітень 2024, 4:08

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. . Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.

Крабового салату не буде? Відомий виробник морепродуктів пішов з Росії

субота, 20 квітень 2024, 21:30

Литовська компанія з виробництва й торгівлі рибою та іншими продуктами Viciunu grupe нарешті йде з російського ринку. Власник марки крабових паличок VIČI продав свій завод у РФ та інші підприємства, які використовували для бізнес-діяльності, передають...