"Київстар" повернув клієнтам популярну довоєнну послугу: Як безкоштовно користуватися інтернетом та дзвінками

Київстар повернув своїм клієнтам корисну послугу, яка була популярна у довоєнний час. Йдеться про спеціальну пропозицію "Щасливий день", в рамках якої українцям надається безлімітний мобільний інтернет та дзвінки в мережі один раз на сім днів, передають Патріоти України.

Підключити цю послугу абоненти Київстар можуть з 13 травня до 31 серпня включно. Пропозиція діє для всіх абонентів передплати, за винятком деяких службових тарифів, які розраховані для IoT-пристроїв.

Таким чином, абоненти мобільного оператора зможуть один раз на сім днів безкоштовно користуватися безлімітним мобільними інтернетом та дзвінками в мережі оператора, навіть якщо вони не оплатили місячний тариф по своєму номеру. Підключити "Щасливий день" від Київстар можна через додаток "Мій Київстар", або зателефонувавши на безкоштовний номер 222.

Абоненту, який підключив послугу, прийде SMS-повідомлення і протягом дня підключення та наступної доби він зможе користуватися безлімітним мобільним інтернетом та нетарифікованими хвилинами для дзвінків у мережі Київстар.

Підключати новий пакет послуг можна кожні 7 днів. Дана послуга знадобиться тим абонентам Київстар, у кого немає змоги поповнити рахунок. Мобільний оператор після поповнення рахунку плату за послугу не знімає.

Серйозність ситуації розуміють усі: В Європі готуються до того, що росіяни повністю перекриють постачання газу - Лана Зеркаль

середа, 10 серпень 2022, 21:27

Юристка, дипломатка і радниця міністра енергетики України Лана Зеркаль в інтерв'ю журналістці Олені Трибушній розповіла, що в Європі готуються до повного перекриття постачання газу Росією, передають Патріоти України. «Зараз усі в Європі готуються до то...

Росія на окупованих територіях отримала корисних копалин на $12 трильйонів - The Washington Post

середа, 10 серпень 2022, 20:59

Росія отримала корисних копалин з окупованих українських територій на суму $12 трильйонів. Це понад 60% вугільних родовищ, 11% нафтових і 20% газових, а також понад 40% покладів металів України. Про це пише The Washington Post, передають Патріоти Украї...