"Київстар" повернув клієнтам популярну довоєнну послугу: Як безкоштовно користуватися інтернетом та дзвінками

Київстар повернув своїм клієнтам корисну послугу, яка була популярна у довоєнний час. Йдеться про спеціальну пропозицію "Щасливий день", в рамках якої українцям надається безлімітний мобільний інтернет та дзвінки в мережі один раз на сім днів, передають Патріоти України.

Підключити цю послугу абоненти Київстар можуть з 13 травня до 31 серпня включно. Пропозиція діє для всіх абонентів передплати, за винятком деяких службових тарифів, які розраховані для IoT-пристроїв.

Таким чином, абоненти мобільного оператора зможуть один раз на сім днів безкоштовно користуватися безлімітним мобільними інтернетом та дзвінками в мережі оператора, навіть якщо вони не оплатили місячний тариф по своєму номеру. Підключити "Щасливий день" від Київстар можна через додаток "Мій Київстар", або зателефонувавши на безкоштовний номер 222.

Абоненту, який підключив послугу, прийде SMS-повідомлення і протягом дня підключення та наступної доби він зможе користуватися безлімітним мобільним інтернетом та нетарифікованими хвилинами для дзвінків у мережі Київстар.

Підключати новий пакет послуг можна кожні 7 днів. Дана послуга знадобиться тим абонентам Київстар, у кого немає змоги поповнити рахунок. Мобільний оператор після поповнення рахунку плату за послугу не знімає.

В Україні склалася катастрофічна ситуація з демографією: Скільки пенсіонерів утримує кожен працівник

четвер, 8 червень 2023, 16:54

Станом на травень 2023 року кількість українців можна було оцінити у 29 млн осіб. З них тільки від 9,1 до 9,5 млн осіб були працевлаштовані, а якщо відняти співробітників бюджетної сфери, то й того менше – залишається 6-7 млн людей, які працюють та пла...

Незважаючи на рекордний дефіцит: У НБУ розповіли, скільки Україна живе без друку грошей

четвер, 8 червень 2023, 15:30

Україна вже півроку не використовує інструмент емісії для покриття бюджетних витрат. Про це заявив голова Національного банку Андрій Пишний під час заходу "Діалоги про відновлення України", передають Патріоти України. "Це дозволило профінансувати потре...