"Київстар" повертає абонентам гроші за покупку смартфонів: Стало відомо, на що можна витратити отримані бонуси

Київстар почав повертати своїм абонентам гроші за придбання смартфонів у фірмових магазинах мобільного оператора. Купуючи будь-який 4G смартфон, абоненти Київстар з 7 лютого по 31 березня отримають 10% кешбеку від вартості пристрою на свій бонусний рахунок, зазначають Патріоти України.

Стати учасником акції можуть абоненти всіх тарифів Київстар, окрім тарифів "Всі разом". Щоб отримати бонуси від мобільного оператора, потрібно купити у вказаний період будь-який мобільний телефон, який підтримує 4G. Після цього сплатити аванс у розмірі 6 грн з розрахунку 1 грн у рахунок плати за телекомунікаційні послуги протягом терміну дії перших шести пакетів послуг поточного тарифного плану. Протягом доби на мобільний бонусний рахунок абонента Київстар прийдуть гроші – 10% від вартості смартфона. Надалі один бонус дорівнюватиме знижці у розмірі 1 гривня на послуги мобільного оператора.Бонуси від Київстар можна використовувати на оплату місячного пакету послуг або додаткові послуги мобільного оператора. До їх переліку входить послуга "Маячок"; "Ді-Джингл", роумінг та міжнародні дзвінки, відправка SMS/MMS, а також додаткові гігабайти мобільного інтернету, за які можна розплатитися зі свого бонусного рахунку.

Скористатися бонусними грошима абоненти зможуть протягом 6 місяців після їхнього зарахування на рахунок. Якщо в цей період абонент Київстар повертає за гарантією придбаний смартфон, його бонуси анулюються.

Переселенці в Україні отримають по 1050 доларів: На що можна буде витратити грошову допомогу

понеділок, 6 лютий 2023, 10:58

Внутрішні переселенці в Україні, котрі хочуть отримати грант на відкриття власного бізнесу, зможуть розраховувати на виплати 1050 доларів від Данської ради у справах біженців, передають Патріоти України. Цю суму зможе отримати кожен охочий, хто прожив...

Путін прорахувався: Запасів газу в ЄС вистачить ще на 155 зимових днів

понеділок, 6 лютий 2023, 10:28

Російські плани "заморозити" Європу взимку 2022-23 рр. не втілилися в життя. ЄС вдалося накопичити значні запаси газу та проходити сезон без імпорту російського палива. Країнам Європи вистачило б газу ще на 5 місяців холодів, передають Патріоти Україн...