"Київстар" різко піднімає тарифи, хоча мережа ловить не завжди: Скільки доведеться викласти з 1 лютого

З 1 лютого 2023 року мобільний оператор Київстар перегляне вартість своїх тарифних планів. Як повідомляють у компанії, подорожчання, зокрема, торкнеться абонентів, які використовують деякі тарифи з популярних лінійок Київстар ТБ і "Все разом", передають Патріоти України.

Так, для ряду тарифів "Всі разом" будуть підняті ліміти на використання Інтернет-трафіку. Також обіцяють збільшити кількість SMS і безкоштовних хвилин.

Точну інформацію про пакети послуг і розцінки абонентам надають в SMS-розсилках. "Якщо пропоновані оновлення не будуть відповідати потребам за обсягом послуг і вартості, клієнти можуть безкоштовно змінити свій тариф на будь-який інший", - заявили в компанії.

Чому підвищують тарифи

Підвищення тарифів у Київстарі пояснили великими витратами на обладнання. Зокрема, це відновлення базових станцій на деокупованих територіях, будівництво нових базових станцій, а також закупівлі генераторів і акумуляторів для роботи під час відключень світла.

Українцям продовжили період пільгових тарифів на електроенергію: Стало відомо, коли їх підвищать

субота, 25 березень 2023, 9:50

Тарифи на електроенергію залишатимуться незмінними ще місяць. Уряд ухвалив рішення продовжити спеціальний період із пільговими цінами на електрику для населення до закінчення опалювального сезону. Таким чином, ще принаймні один місяць вартість електрик...

Цибулю продаватимуть по 100 грн! Українців попередили про рекордне подорожчання овочу

субота, 25 березень 2023, 9:29

В Україні виник дефіцит цибулі, тому її вартість зросла майже вдвічі. Це пов'язано з окупацією південних територій країни. Стало відомо, що нинішні рекордні ціни на овоч далеко не межа, передають Патріоти України. Незабаром цибуля подорожчає до 100 гри...