"Київстар" різко піднімає тарифи, хоча мережа ловить не завжди: Скільки доведеться викласти з 1 лютого

З 1 лютого 2023 року мобільний оператор Київстар перегляне вартість своїх тарифних планів. Як повідомляють у компанії, подорожчання, зокрема, торкнеться абонентів, які використовують деякі тарифи з популярних лінійок Київстар ТБ і "Все разом", передають Патріоти України.

Так, для ряду тарифів "Всі разом" будуть підняті ліміти на використання Інтернет-трафіку. Також обіцяють збільшити кількість SMS і безкоштовних хвилин.

Точну інформацію про пакети послуг і розцінки абонентам надають в SMS-розсилках. "Якщо пропоновані оновлення не будуть відповідати потребам за обсягом послуг і вартості, клієнти можуть безкоштовно змінити свій тариф на будь-який інший", - заявили в компанії.

Чому підвищують тарифи

Підвищення тарифів у Київстарі пояснили великими витратами на обладнання. Зокрема, це відновлення базових станцій на деокупованих територіях, будівництво нових базових станцій, а також закупівлі генераторів і акумуляторів для роботи під час відключень світла.

Корейці відкликають 3,4 млн автівок з США через виявлену небезпеку

четвер, 28 вересень 2023, 3:25

Американські підрозділи південнокорейських компаній Hyundai Motor та Kia відкликають майже 3,4 млн автомобілів у зв'язку з ризиком займання у відсіку двигуна. Про це повідомляє Національного управління безпеки дорожнього руху США (NHTSA). . Йдеться п...

Не тільки з зерном: Порти України залишила вже половина заблокованих з 24 лютого 2022 року суден

четвер, 28 вересень 2023, 2:35

Станом на 26 вересня в українських портах залишалася лише половина зі 100 суден, які були заблоковані після початку повномасштабного вторгнення РФ. Про це повідомив керівник Моніторингової групи санкцій та свободи судноплавства Інституту Чорноморських ...