Київстар скасував абонплату за популярну послугу на три місяці: Що стало безкоштовним

Київстар час від часу влаштовує приємні акції для своїх абонентів. На цей раз мобільний оператор на три місяці скасував оплату за сервіс STARKASA. Таким чином, до 30 квітня включно користування цим додатком для абонентів Київстар буде безкоштовним, передають Патріоти України

STARKASA - це додаток для торгівлі, який був запущений Київстар спільно з Visa в лютому 2022 року. Ним активно користуються представники малого та середнього бізнесу. Завдяки зручному функціоналу платформи прямо зі смартфона можна проводити розрахункові операції, приймати безготівкові чи готівкові платежі, видавати чеки, замовляти товари онлайн, а також використовувати додаток як ПРРО.

За умовами акції від Київстар, плата за еквайринг для проведення операцій у STARKASA платіжними картками Visa та інших платіжних систем, що діють в Україні, з 1 лютого становить 1,4%.

Основні послуги, доступні через STARKASA:

  • Visa Tap to Phone – технологія, яка дозволяє перетворити смартфон з NFC-модулем на POS-термінал. Таким чином, підприємець може приймати безготівкові платежі без використання класичного POS-терміналу.
  • Мобільна каса з ПРРО – касовий апарат у смартфоні, який може видати фіскальний чек, почати зміну, створити список товарів, продати товар, зробити знижку, провести повернення товару, сформувати касовий звіт та закрити зміну.
  • STARKASA.MARKET - це система онлайн-замовлень товарів для бізнесу та їхніх точок продажу. Рішення дозволяє підприємцю заощадити на купівлі обладнання для торгівлі, автоматизувати бізнес та підключитись онлайн, а також мати єдиний контакт для підтримки.

Для того, аби скористатися сервісом STARKASA, абонентам Київстар необхідно пройти реєстрацію у веб-кабінеті або завантажити програму на Play Market.

Можуть спричинити харчові отруєння та шлункові захворювання: В Україну ввезли небезпечні соуси

п’ятниця, 29 вересень 2023, 9:14

На Тернопільщині виявили патогенний токсичний мікроорганізм Bacillus cereus у ввезених з Нідерландів соусах. Цей мікроорганізм може викликати харчові отруєння, шлункові захворювання тощо. Про це повідомили у ГУ Держпродспоживслужби у Тернопільській обл...

Для повного ремонту: "Укренерго" підрахували, скільки грошей потрібно на відновлення енергетики

п’ятниця, 29 вересень 2023, 8:56

"Укренерго" успішно залучило понад мільярд доларів від західних союзників для відновлення енергетичної інфраструктури. Однак, імовірно, для повного ремонту потрібно ще кілька сотень мільйонів доларів. Про це повідомив голова НЕК "Укренерго" Володимир К...