Китай здійснив великий прорив у перетворенні сонячної енергії на рідке паливо

Над проектом в Китаї почали працювати ще в 2001 році.

Китайське телебачення випустило репортаж, присвячений завершенню проекту перетворення сонячної енергії в рідке паливо, передають Патріоти України.

Це один з актуальних напрямків, над яким працюють багато розвинених країн світу, так як нестабільність виробництва електроенергії з поновлюваних джерел вимагає ефективних технологій по накопиченню запасів енергії.
Як розповіли в сюжеті, за допомогою електрики з фотоелементів дослідникам вдалося синтезувати рідкий продукт з вмістом метанолу на рівні 99,5%.
За результатами роботи, одна установка може виробляти 1 500 тонн метанолу на рік, а також переробляти 2 000 тон CO2. Метанол виходить в процесі синтезу з оксиду вуглецю і водню на каталізаторі. Водень для цього отримують в процесі електролізу води, для чого і потрібна енергія, зокрема - від сонячного світла.

Як відзначають в сюжеті, одна тонна водню дорівнює зберіганню енергії в обсязі 33 МВт*год.

"Удар" був не останнім? У Міненерго повідомили, чи очікувати українцям нового зростання тарифів на світло

субота, 3 червень 2023, 14:10

Тарифи на електроенергію для населення до кінця року більше не підвищуватимуться. Про це повідомив міністр енергетики України Герман Галущенко в ефірі інформаційного телемарафону, передають Патріоти України. "Про це мова не йде. Ми запропонували термін...

Хто після подорожчання електроенергії щомісяця платитиме на 500 грн більше: Озвучено єдиний вихід

субота, 3 червень 2023, 11:09

В Україні внаслідок різкого подорожчання електроенергії до 2,64 грн за кВт*годину (раніше за перші 250 кВт*година діяв тариф у 1,44 грн, а при споживанні більше - 1,68 грн) для частини сімей суми у платіжках різко збільшаться . Якщо в середньому сім'я ...