Китайці вимагають не лише деревину: У Росії почалися масові вбивства ведмедів

Браконьєри не беруть собі нічого, крім лап тварин.

По всій Магаданській області Росії знаходять величезну кількість трупів ведмедів з відрізаними лапами. Навіщо браконьєри в РФ знищують ведмедів, розповів Telegram-канал Новини Дарвіна, передають Патріоти України.

Браконьєри не беруть собі нічого, крім лап тварин. Причина жахає. "Убивають ведмедів далеко не заради самозахисту, тваринам відрізають лапи і продають китайцям", - розповів ресурс. Справа в тому, що у китайців ведмежі лапи вважаються делікатесом. Вартість однієї становить аж близько 1 тисячі доларів.

Хіти тижня. Туристи в шоці: Ціни на фрукти в літній сезон в анексованому Криму виявилися в рази вище, ніж у вільній Україні (фото, відео)

субота, 20 липень 2019, 17:30

При цьому з овочами ситуація дещо інша – по ряду позицій ціни відрізняються не так помітно, а цибуля в Криму навіть трохи дешевша, ніж на Херсонщині. Ціни на фрукти в літній сезон в анексованому Росією Криму виявилися в кілька разів вище, ніж на матери...

Добудовувати чи продати? У Зеленського показали зсередини багатостраждальний крейсер “Україна” (відео)

субота, 20 липень 2019, 17:24

Грізний бойовий корабель був готовий на 95%. Однак два десятки років бездіяльності на верфі, непідйомна наразі ціна проекту та надлишковість для чорноморського театру бойових дій зробили його "нелюбимим сином" держави, Міноборони та ВМСУ. Міноборони пр...