Ласий шматок для міжнародних латифундистів та спекулянтів: Ціни на землю в Україні порівняли з вартістю ділянок у Росії і Європі

В Україні найдорожча земля, виділена під ріллю, коштує до 33,6 тисяч гривень (1,2 тисячі доларів) за гектар на Черкащині. Найдешевші ділянки зосереджені в Житомирській області – від 21,4 тисячі гривень (780 доларів) за гектар.

Водночас в Росії ціни на гектар землі в Краснодарському краї коливаються в межах 2,5-3,7 тисяч доларів. Про це пише "Страна", зазначають Патріоти України.

При цьому в Ростовській області землю продають по 1-2,1 тисячі доларів. Однак ціни на хороші ділянки в чорноземних регіонах можуть становити 4 тисячі доларів за гектар і вище.

У Молдові середня вартість гектара зараз становить 2,5-5 тисяч доларів, а на деяких ділянках доходить до 8-10 тисяч доларів за гектар.

У Румунії середньостатистичний гектар продається за 5,3 тисячі євро. При цьому в центральній частині країни дорожче – близько 6,9 тисяч євро, на півночі дешевше – менше 5 тисяч євро.

У Польщі середня вартість гектара землі сягає 11 тисяч євро, а в Німеччині земля сільськогосподарського призначення коштує близько 20-30 тисяч євро за гектар.

В Італії в залежності від регіону вартість коливається від 15 до 60 тисяч євро за гектар. Але більша частина цін знаходиться в межах від 25 до 45 тисяч євро за гектар.

Нагадаємо, що в Україні з 1 липня втратив силу мораторій на продаж землі сільгосппризначення, а значить її дозволять купувати і продавати. Поки що купувати ділянки зможуть лише фізичні особи – громадяни України. Максимальний розмір земельної ділянки – 100 га на людину.

100 злотих на одяг та товари для дому: У Польщі запровадили ще один вид допомоги переселенцям з України

середа, 6 липень 2022, 6:29

Відділення Червоного Хреста з кінця червня видають біженцям з України у Польщі подарункові карти для купівлі товарів в одній з мереж магазинів. Про це організація повідомляє у фейсбуці, передають Патріоти України. «Картки на суму в 100 злотих видають г...

Світові ціни на нафту різко впали, навіть не дочекавшись суттєвого збільшення добування ОПЕК

вівторок, 5 липень 2022, 18:56

У липні-серпні провідні видобувачі чорного золота погодили суттєво нарости квоти, щоб компенсувати втрати ринку через зменшення продажів підсанційної російської нафти. Світові ціни на нафту еталонних марок різко знизилися на побоюваннях щодо попиту. Пр...