Ласий шматок для міжнародних латифундистів та спекулянтів: Ціни на землю в Україні порівняли з вартістю ділянок у Росії і Європі

В Україні найдорожча земля, виділена під ріллю, коштує до 33,6 тисяч гривень (1,2 тисячі доларів) за гектар на Черкащині. Найдешевші ділянки зосереджені в Житомирській області – від 21,4 тисячі гривень (780 доларів) за гектар.

Водночас в Росії ціни на гектар землі в Краснодарському краї коливаються в межах 2,5-3,7 тисяч доларів. Про це пише "Страна", зазначають Патріоти України.

При цьому в Ростовській області землю продають по 1-2,1 тисячі доларів. Однак ціни на хороші ділянки в чорноземних регіонах можуть становити 4 тисячі доларів за гектар і вище.

У Молдові середня вартість гектара зараз становить 2,5-5 тисяч доларів, а на деяких ділянках доходить до 8-10 тисяч доларів за гектар.

У Румунії середньостатистичний гектар продається за 5,3 тисячі євро. При цьому в центральній частині країни дорожче – близько 6,9 тисяч євро, на півночі дешевше – менше 5 тисяч євро.

У Польщі середня вартість гектара землі сягає 11 тисяч євро, а в Німеччині земля сільськогосподарського призначення коштує близько 20-30 тисяч євро за гектар.

В Італії в залежності від регіону вартість коливається від 15 до 60 тисяч євро за гектар. Але більша частина цін знаходиться в межах від 25 до 45 тисяч євро за гектар.

Нагадаємо, що в Україні з 1 липня втратив силу мораторій на продаж землі сільгосппризначення, а значить її дозволять купувати і продавати. Поки що купувати ділянки зможуть лише фізичні особи – громадяни України. Максимальний розмір земельної ділянки – 100 га на людину.

Німці беруть реванш у Ілона Маска: Mercedes-Benz показав електрокар Vision EQXX із запасом ходу в 1000 кілометрів

субота, 27 листопад 2021, 11:12

Прем'єра концепт-кара запланована на 3 січня. Німецький автовиробник опублікував нове тизерне зображення повністю електричного прототипу Vision EQXX, оголосивши дату його презентації. Головною особливістю електромобіля є величезний запас ходу в реальни...

Міняти роботу стане набагато простіше, теперішнім нелегалам широко відчиняють двері: Польща змінила правила для українських заробітчан

субота, 27 листопад 2021, 9:19

Українці за новими правилами матимуть змогу отримувати "карту побуту", а після зміни роботодавця не подавати наново пакет документів. Це може спростити офіційне працевлаштування за кордоном. При цьому більшість вакансій для українців – низькооплачувани...