Ласий шматок для міжнародних латифундистів та спекулянтів: Ціни на землю в Україні порівняли з вартістю ділянок у Росії і Європі

В Україні найдорожча земля, виділена під ріллю, коштує до 33,6 тисяч гривень (1,2 тисячі доларів) за гектар на Черкащині. Найдешевші ділянки зосереджені в Житомирській області – від 21,4 тисячі гривень (780 доларів) за гектар.

Водночас в Росії ціни на гектар землі в Краснодарському краї коливаються в межах 2,5-3,7 тисяч доларів. Про це пише "Страна", зазначають Патріоти України.

При цьому в Ростовській області землю продають по 1-2,1 тисячі доларів. Однак ціни на хороші ділянки в чорноземних регіонах можуть становити 4 тисячі доларів за гектар і вище.

У Молдові середня вартість гектара зараз становить 2,5-5 тисяч доларів, а на деяких ділянках доходить до 8-10 тисяч доларів за гектар.

У Румунії середньостатистичний гектар продається за 5,3 тисячі євро. При цьому в центральній частині країни дорожче – близько 6,9 тисяч євро, на півночі дешевше – менше 5 тисяч євро.

У Польщі середня вартість гектара землі сягає 11 тисяч євро, а в Німеччині земля сільськогосподарського призначення коштує близько 20-30 тисяч євро за гектар.

В Італії в залежності від регіону вартість коливається від 15 до 60 тисяч євро за гектар. Але більша частина цін знаходиться в межах від 25 до 45 тисяч євро за гектар.

Нагадаємо, що в Україні з 1 липня втратив силу мораторій на продаж землі сільгосппризначення, а значить її дозволять купувати і продавати. Поки що купувати ділянки зможуть лише фізичні особи – громадяни України. Максимальний розмір земельної ділянки – 100 га на людину.

Дошкульний удар по шлунку і гаманцю українців!: Названо продукт харчування, який подорожчав найсильніше

субота, 12 липень 2025, 17:54

В Україні за підсумками червня зафіксовано найнижчу інфляцію з березня 2025 року. У річному обчисленні зростання цін сповільнилося з 15,9% до 14,3% до червня-2024. Одним із ключових драйверів загальної інфляції залишилося подорожчання продуктів харчува...

Частину пенсіонерів зобов'язали написати спеціальну заяву: Кого стосується і скільки є часу, щоб не забрали виплату

субота, 12 липень 2025, 11:57

Українські пенсіонери, які виїхали з окупованої території або залишились на ній, мають подати заяву в ПФУ про те, що вони не отримують пенсію в РФ. Це можна зробити особисто в відділенні ПФУ, або ж на Порталі ПФУ до 31 грудня 2025-го. Про це йдеться в...