Латвія закликає пустити всі заморожені активи Росії на відбудову України

Латвія виступає за використання усіх заморожених російських активів для відбудови України. Про це міністр закордонних справ Латвії Едгарс Рінкевічс повідомив у мікроблозі Twitter, передають Патріоти України.

"Усі заморожені російські активи, як урядові, так і індивідуальні, повинні бути використані для післявоєнної відбудови України", - наголосив Рінкевічс.

11 березня Міністерство економіки заявило, що спільно з урядами інших країн шукає механізм передачі Україні арештованих золотовалютних резервів Центробанку Росії у розмірі 415 млрд доларів для відшкодування збитків від російської агресії.

Пільги з оплати комуналки у розмірі від 25 до 100 відсотків: У Пенсійному фонді розповіли, хто може їх отримати

середа, 8 лютий 2023, 8:30

У зв'язку з війною та скрутним економічним становищем українцям можуть надаватися пільги з оплати житлово-комунальних послуг. Пільги надаються з урахуванням сукупного доходу сім’ї, нагадали у Пенсійному фонді України, передають Патріоти України. До так...

Київстар скасував абонплату за популярну послугу на три місяці: Що стало безкоштовним

середа, 8 лютий 2023, 7:44

Київстар час від часу влаштовує приємні акції для своїх абонентів. На цей раз мобільний оператор на три місяці скасував оплату за сервіс STARKASA. Таким чином, до 30 квітня включно користування цим додатком для абонентів Київстар буде безкоштовним, пер...