Лікуйтесь народними засобами: Американський фармгігант йде з Росії, - ЗМІ

Американська фармацевтична компанія Bristol-Myers Squibb (BMS) 18 травня почала процес передачі російського бізнесу своєму партнеру у Центральній та Східній Європі - компанії Swixx BioPharma. Про це пише профільне російське видання Vademecum з посиланням на джерело, близьке до BMS, передають Патріоти України.

Інформацію підтвердили ще два співрозмовники, які працюють із фармкомпанією. Зазначається, що до кінця червня 2022 року BMS закриє всі дослідження, що спонсоруються нею в Росії. "Співробітникам російського підрозділу BMS (ТОВ "Брістол Майєрс Сквібб") запропонували перейти на роботу в Swixx BioPharma, а також пообіцяли компенсацію.

У Росії Swixx керує ТОВ "Свікс Біофарма" та ТОВ "Свікс Хелскеа". Їхня сукупна виручка в 2021 році становила 3,3 млрд рублів. У Європі Swixx представляє інтереси BMS у таких країнах, як Болгарія, Естонія, Латвія та інших", - йдеться у статті.

За даними СПАРК-Інтерфакс, виручка "Брістол Майєрс Сквібб" в 2021 році становила 24,3 млрд рублів, чистий прибуток - 588,6 млн рублів. При цьому, BMS - перша глобальна фармкомпанія, що оголосила про передачу комерційних операцій на російському ринку іншій структурі. З березня 2022 року іноземні фармкомпанії оголошували лише про обмеження своєї діяльності в Росії – призупинення інвестицій та відмову від запуску нових клінічних випробувань. Серед них, зокрема, Pfizer, Sanofi, Reckitt Benckiser, Johnson & Johnson, GSK, Takeda.

Bristol-Myers Squibb - американська біофармацевтична компанія, що спеціалізується на розробці ліків для лікування онкологічних, ендокринних та інфекційних захворювань. У списку найбільших публічних компаній світу Forbes Global 2000 за 2021 рік Bristol Myers Squibb посіла 410 місце, це одна з найбільших фармацевтичних компаній світу.

Головні зміни в Україні з 1 липня 2022: Що треба знати про пенсії, соцвиплати, допомога на дитину і комуналка

п’ятниця, 1 липень 2022, 8:56

Влада країни стверджує, що в липні 2022 року зміниться прожитковий мінімум, підвищаться пенсії і з'являться нові механізми соціальних виплат, передають Патріоти України. З 1 липня українські пенсіонери отримуватимуть на 93 гривні більше, ніж у попередн...

Експерти розповіли, що буде з цінами на пальне найближчим часом

п’ятниця, 1 липень 2022, 8:43

За місяць після ліквідації держрегулювання цін на пальне, черги на АЗС помітно скоротилися, а нафтопродукти почали дешевшати. Утім, ситуація залишається напруженою: мережі АЗС бояться накопичувати ресурс через ризики ракетних ударів, а вартість транспо...