Людина краще: Як Apple намагалася замінити людей на заводах роботами

Спроби компанії замінити людей роботами продовжувалися 6 років поспіль.

Компанія Apple неодноразово робила спроби налагодити автоматизоване виробництво своїх гаджетів, однак всі вони не увінчалися успіхом. Про це виданню The Information розповів колишній співробітник компанії Foxconn Девід Борн, повідомляють Патріоти України.

Якщо говорити про саму Apple, то тут роботи не змогли впоратися зі скрупульозним процесом збірки “яблучної” продукції. Зокрема, машини не могли наносити клей з тією ж точністю, що і люди. Крім того, роботи не могли працювати з маленькими гвинтиками, які потрібно розташувати над отвором під правильним кутом.

Одним з таких провальних експериментів стала спроба автоматизації збірки MacBook. За задумом, робот повинен був встановлювати екран, клавіатуру і трекпад в корпус ноутбука. Виявилося, що конвеєр постійно сіпався, що призводило до збою всього механізму, а скупчені на стрічці деталі постійно ламалися. Експеримент виявився настільки невдалим, що Apple довелося відкласти запуск 12-дюймового MacBook на шість місяців.

Проте автоматизація виявилася корисною для деяких менш трудомістких робіт, таких як тестування деяких пристроїв, і, звичайно, відомого робота Apple з утилізації iPhone.

Не все погано: В Україні на третину обвалилася ціна на овочі "борщового набору"

вівторок, 1 грудень 2020, 22:01

В Україні за рік ціна на традиційну п’ятірку «борщових» овочів знизилася на 30% — до 32,42 грн., повідомляють Патріоти України. Так, у жовтні цього року овочі борщового набору коштували 32,42 грн, тоді як у жовтні минулого року — 46,4 грн, тож за рік о...

Зеленський разом з Радою зірвав облік для бізнесу, або Як українців прирекли на бідність, а МВФ обдурили, - експерти

вівторок, 1 грудень 2020, 14:58

В Україні за пропозицією президента Володимира Зеленського облік обороту фізичних осіб-підприємців (ФОП) перенесли на рік, до 1 січня 2022 року. У результаті такого рішення в тіні можуть залишитися сотні тисяч ФОП, які вже перевищують ліміти оборотів і...