Людина краще: Як Apple намагалася замінити людей на заводах роботами

Спроби компанії замінити людей роботами продовжувалися 6 років поспіль.

Компанія Apple неодноразово робила спроби налагодити автоматизоване виробництво своїх гаджетів, однак всі вони не увінчалися успіхом. Про це виданню The Information розповів колишній співробітник компанії Foxconn Девід Борн, повідомляють Патріоти України.

Якщо говорити про саму Apple, то тут роботи не змогли впоратися зі скрупульозним процесом збірки “яблучної” продукції. Зокрема, машини не могли наносити клей з тією ж точністю, що і люди. Крім того, роботи не могли працювати з маленькими гвинтиками, які потрібно розташувати над отвором під правильним кутом.

Одним з таких провальних експериментів стала спроба автоматизації збірки MacBook. За задумом, робот повинен був встановлювати екран, клавіатуру і трекпад в корпус ноутбука. Виявилося, що конвеєр постійно сіпався, що призводило до збою всього механізму, а скупчені на стрічці деталі постійно ламалися. Експеримент виявився настільки невдалим, що Apple довелося відкласти запуск 12-дюймового MacBook на шість місяців.

Проте автоматизація виявилася корисною для деяких менш трудомістких робіт, таких як тестування деяких пристроїв, і, звичайно, відомого робота Apple з утилізації iPhone.

Хочуть розігнати до 1600 км/год: Унікальний ракетомобіль створили в Австралії (фото, відео)

п’ятниця, 5 березень 2021, 0:07

Aussie Invader 5R - велетень довжиною 16 метрів і вагою близько 9 тонн. В Австралії збудували унікальний ракетомобіль, на якому планують встановити рекорд швидкості на планеті. Винахідники стверджують, що він зможе розвинути швидкість до 1600 км/год. П...

І це тільки на охорону: На утримання "труби Медведчука" потрібні десятки мільйонів гривень на рік (відео)

четвер, 4 березень 2021, 21:34

На утримання української ділянки нафтопродуктопроводу "Самара-Західний напрямок" - так званої "труби Медведчука" - потрібні десятки мільйонів гривень на рік. І це тільки на охорону. Про це в інтерв'ю заявив глава правління НАК "Нафтогаз України" Андрій...