LNVG більше не купуватиме дизель-потяги: Німеччина першою в світі запустить потяги на водневому двигуні

Країна запустить перші у світі потяги на 100% водневому двигуні. Такий потяг може проїхати 1000 кілометрів без дозаправки, пише Good News Network, передають Патріоти України.

Усередині паливних елементів водень, що зберігається на даху поїзда, поєднується з киснем для вироблення енергії. Коли водень і кисень поєднуються, єдине, що залишається, – вода.

"Ми більше не купуватимемо дизель-потяги, щоб зробити ще більше для боротьби зі зміною клімату, – сказала речниця LNVG Кармен Швабле. В компанії переконані, що дизель-потяги більше не будуть економічно життєздатними в майбутньому.

А зарплати які? В Україні хочуть наблизити вартість електрики до європейських тарифів: Скільки доведеться платити

п’ятниця, 3 лютий 2023, 15:49

Після закінчення опалювального сезону в Україні можуть зрости тарифи на комунальні послуги. Зокрема вартість електроенергії планується наблизити до європейських норм. Про це у матеріалі zn.ua, передають Патріоти України. На думку експертів, тарифи в Ук...

Путін остаточно поховав російський автопром - виробництво відкотилося на 50 років назад

п’ятниця, 3 лютий 2023, 15:25

На тлі повномасштабного російського вторгнення в Україну і введених проти агресора санкцій, виробництво легкових автомобілів в Росії в 2022 році обвалилося до історичного мінімуму, передають Патріоти України. Як повідомляє російський "Інтерфакс" з поси...