Ламання стереотипів: Низка автомобілів в Україні коштують менше, ніж у ЄС

Видання TopGir порівняло ціни на деякі нові автомобілі в Україні та Європі. Результати виявилися, м'яко кажучи, несподіваними, зазначають Патріоти України.

З'ясувалося, що ряд автомобілів в ЄС коштує значно дорожче, ніж на українському ринку. І це при тому, що в наших краях широко побутує думка про те, що у Старому Світі ціни на нові авто значно менше українських.

У деяких випадках різниця досягає 14 000 євро, і навіть більше. Наприклад, якщо в Німеччині новий кросовер Audi Q7 3,0 TDI коштує 69 900 євро, то в Україні – "лише" 55 730 євро (різниця – 14 170 євро).

Причому стосується це не тільки дорогих машин, але ц представників мас-маркету. Судіть самі: у Німеччині Kia Sportage оцінюється у 22 490 евро, а Toyota RAV4 – 30 690 євро, тоді як в Україні ці авто коштують 16 800 євро і 23 657 євро відповідно. Важливо зауважити, що мова йде про машини одного року випуску, в одній комплектації і з однаковими двигунами.

Ось як виглядає приклад різниці цін на популярні нові авто:

А так на моделями преміального сегменту:

Різниця до €14 000: які авто в Україні коштують менше, ніж в ЄС

Можна було припустити, що така різниця цін існує через те, що в Європі вище мита на імпорт. Але як тоді пояснити менші ціни на автомобілі німецького виробництва (ті самі Audi)? ..

Міністр енергетики назвав "єдині причини відключень електропостачання": Де і чому не буде світла

неділя, 3 грудень 2023, 10:57

Українська енергосистема готова до проходження зими. Відключення споживачів не відбуватиметься, якщо не буде масованих ударів ворога по енергетичних об’єктах або стихійних лих. Єдині причини відключень електропостачання на сьогодні - це погодні умови ...

Українці отримують третю платіжку за газ: Що варто знати про неї знати

неділя, 3 грудень 2023, 10:22

В Україні споживачам потрібно платити за утримання внутрішньобудинкових мереж. Для цього потрібно підписати договір із сертифікованою організацією (може бути облгаз) та додатково сплачувати, передають Патріоти України. Законодавство надало право власни...