Луснули мрії Москви про $100 за барель: Ціна на нафту впала до вересневих показників

Ціна ф'ючерса на нафту марки Brent впала нижче 75 доларів за барель. На мінімумі дня барель Brent знижувався до 74,5 долара. Востаннє нафта Brent коштувала дешевше ніж 75 доларів 22 вересня, повідомляють Патріоти України з посиланням на дані торгів на лондонській біржі ICE.

Різке падіння вартості "чорного золота" спостерігають на тлі новин про появу в Європі нового COVID-штаму, який раніше було виявлено в низці країн на півдні Африки.

Раніше повідомлялося, що США продадуть 50 млн барелів нафти з резерву. Аналогічний крок зробить низка інших країн – Велика Британія, Китай, Індія, Південна Корея і Японія.


"Враховуючи скільки трубопроводів вже існує": Найбільший енергоконцерн Німеччини заявив про непотрібність "Північного потоку-2"

середа, 26 січень 2022, 23:00

Газопровід «Північний потік-2», що коштував 10 млрд євро і побудований всупереч американським санкціям, можливо, не потрібний. Про це заявив у середу Маркус Креббер, голова німецького концерну RWE — найбільшого у ФРН постачальника електроенергії, перед...

Коли дійдемо до 30 грн за долар? Нацбанк продовжив стрімко послаблювати вітчизняну валюту

середа, 26 січень 2022, 20:21

Національний банк послабив офіційний курс гривні до долара на 13 копійок, встановивши його на 27 січня на рівні 28,80 гривні. Офіційний курс гривні до євро встановився на рівні 32,48 грн (на 26 січня – 32,30 гривні), зазначають Патріоти України.