Лише кілька категорій! Українцям розповіли, хто і за яких умов може не платити за комунальні послуги

Українці мають право не платити за комунальні послуги в разі їх невикористання протягом тривалого часу і при відсутності приладів обліку. Це можливо, якщо понад 30 календарних днів власник житла був відсутній в квартирі або будинку, і може документально це підтвердити, зазначають Патріоти України.

Згідно з законом, факт непроживання в квартирі можна підтвердити довідкою, виданою на підставі акта, підписаного не менше як трьома сусідами. У разі, якщо людина зареєстрована, але не проживає за адресою реєстрації, доцільно буде підтвердити факт свого перебування за іншою адресою відповідною довідкою. Це може бути документ, який підтверджує місце перебування особи в іншій країні або в іншому місті в зв'язку з роботою, лікуванням, навчанням, тривалим відрядженням, відбуванням покарання, тощо.

Якщо факт відсутності в квартирі буде підтверджений, тоді власнику житла зроблять перерахунок за комунальні послуги, і не доведеться платити за відсутній період. Послуги з централізованого опалення не входять до цього переліку.

Щоб економити на оплаті комуналки, громадяни можуть подати документи на отримання субсидії. Для оформлення виплат необхідно заповнити заяву та декларацію. Ці документи можна роздрукувати на сайті Мінсоцполітики, або ж звернутися в орган соцзахисту населення. Субсидія буде призначена в жовтні до кінця опалювального періоду - квітня.

Кому таке по кишені? Український супермаркет здивував цінами на черешню - всього 1499 гривень

понеділок, 6 грудень 2021, 9:29

В українському супермаркеті продають імпортну черешню за космічною ціною. Природно, зараз не сезон, але багато українців ошелешені такою вартістю ягід. Фотографію цінника в одному з магазинів опублікували в Telegram-каналі "Подслушано Одеса", зазначают...

Готуйтся до газу по 47 грн! Космічні тарифи загрожують майже півмільйону українців

понеділок, 6 грудень 2021, 8:56

Тариф на газ для постачальника "останньої надії" встановлюється НАК "Нафтогазом України" для населення з грудня за формулою, затвердженою урядом, а не за фіксованою ціною, і на початку місяця її розмір склав 46,7 гривні за кубометр. Послугами ПОН корис...