Лише в одному випадку: Коли субсидію в Україні можуть отримувати непрацюючі

Пенсійний фонд - важлива інституція для забезпечення фінансового добробуту у пенсійному віці, яка пропонує громадянам доступ до пенсійних виплат та інших видів соціальної підтримки, передають Патріоти України.

Установа вже певний час опікується питаннями надання субсидій на оплату комунальних послуг малозабезпеченим верствам населення.

Субсидії можуть отримати навіть ті українці, хто не працює, нагадали у Пенсійному фонді.

Наприклад, жінка, перебуваючи на лікуванні через перелом, звернулася з запитанням про можливість отримання житлової субсидії, зазначивши свій вік — 57 років.

У Пенсійному фонді відповіли, що для отримання житлової субсидії у таких випадках можна звернутися за призначенням на підставі висновку лікарсько-консультативної комісії. Цей висновок міститиме інформацію про тривалу хворобу, згідно з встановленими вимогами Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 року, № 848.

Також в ПФУ додали, що чимало людей звертаються до Пенсійного фонду за консультаціями стосовно процедур отримання пенсій, суми соціальних виплат, а також для вирішення питань, що стосуються їхнього пенсійного обліку та субсидій.

Юристи зазначили, що у Пенсійному фонді реагують на запити, надіслані поштою чи зроблені телефоном. Це стосується, як запитань щодо субсидій, так і пенсійних виплат.

Шалено злетить? МВФ дав прогноз курсу долара до гривні до 2029 року

четвер, 18 квітень 2024, 9:48

Міжнародний валютний фонд прогнозує незначну девальвацію у 2024 році. Потім курс долара до гривні поступово зростатиме, передають Патріоти України з посиланням на World Economic Outlook (квітень 2024 року). Згідно з розрахунками МВФ, середньорічний кур...

Оце так! Популярна спеція за вартістю наздогнала золото

четвер, 18 квітень 2024, 8:50

Одна з найпопулярніших у світі спецій - шафран - подорожчала до золотого рівня. Ці прянощі цінуються за складність виробництва. До того, ж як пише турецьке видання Haber Turk, вона здебільшого росте у країнах, де в останні десятиліття спотерігаються ко...