Майбутнє ломится в сьогодення: Безос збудує на орбіті космічний бізнес-парк для туризму і різноманітної ділової активності

Джефф Безос

Приватна американська компанія Blue Origin, засновником і власником якої є найбагатша людина у світі Джефф Безос, оголосила про початок роботи над новим масштабним проєктом. У партнерстві з корпораціями Boeing та Sierra Space вона має намір збудувати космічну станцію «Орбітальний риф», яка стане першим в історії космічним бізнес-парком. Початок експлуатації «Орбітального рифу» розпочнеться не пізніше 2030 року, зазначають Патріоти України.

«На „Орбітальному рифі“ знайдеться місце для всіх. Його зможуть використовувати космічні агенції з великим досвідом, консорціуми високих технологій, держави без космічних програм, мас-медіа, туристичні компанії, спрямовані в майбутнє інвестори, бізнесмени та винахідники, які спонсоруються», — йдеться в заяві Blue Origin.

Загальна площа станції згідно з проєктом — близько 3 000 квадратних метрів. Скільки коштуватиме її будівництво, представники Blue Origin і Sierra Space говорити відмовилися. Водночас відомо, що Джефф Безос раніше зобов'язався інвестувати у Blue Origin щонайменше мільярд доларів.

Партнери вже розподілили між собою завдання. Sierra Space, наприклад, створить житловий модуль Large Integrated Flexible Environment (LIFE) та космоліт Dream Chaser, який зможе злітати та сідати на звичайні злітно-посадкові смуги.

На станції одночасно зможуть розміститися щонайменше десять осіб. Там можна буде знімати фільми, проводити наукові дослідження. Заплановано модуль-готель, який зможе приймати космічних туристів.

Охочі зможуть відстежувати хід будівництва «Орбітального рифу» у твіттері, де вже створено офіційний обліковий запис масштабного проєкту.

Примітно, що Безос вже має конкурентів. За останні кілька днів про плани створити станцію на низькій орбіті до 2027 року оголосили компанії Nanoracks, Voyager Space та Lockheed Martin.

В Україні рекордно подорожчали овочі: Стало відомо, що буде з цінами найближчим часом

вівторок, 28 березень 2023, 18:59

Овочі в Україні рекордно подорожчали навесні 2023 року. Стало відомо, що буде з цінами найближчим часом, передають Патріоти України. Міністр аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький проаналізував ситуацію, що виникла на ринку овочів. Наголоше...

Українці втратять частину пенсії через низьку зарплату під час війни: У ПФУ порадили, як вчинити

вівторок, 28 березень 2023, 16:50

Через війну багатьом українцям зменшили зарплату, а також не завжди зароблене виплачують вчасно. Звісно, що і ЄСВ, який відраховують на майбутню пенсію, також став нижчим, передають Патріоти України. Отже й розрахункова пенсія буде меншою через падіння...