
Впродовж зими в Україні будуть працювати усі 9 атомних енергоблоків. Також для зменшення дефіциту в енергосистемі можуть збільшити імпорт електроенергії з Європи. Про це повідомив міністр енергетики України Герман Галущенко та голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький, передають Патріоти України.
"У нас є терміни чіткі ремонтної кампанії. Те, що вдається ці терміни посунути шляхом скорочення, це дуже позитивно впливає на енергосистему. Ми працюємо для того, щоб протягом зими усі 9 блоків на підконтрольній території України були в мережі. Воно так й буде, тому що попередні усі зими так й проходили", - зазначив Галущенко.
Міністр зазначив, що частину ремонтних робіт вдається завершити раніше встановлених термінів завдяки зусиллям спеціалістів. Це сприяє значному поліпшенню ситуації в енергетичній системі. За його словами, наразі атомні електростанції забезпечують понад половину загального споживання електроенергії в Україні.
"На сьогодні навіть без Запорізької атомної станції в системі атомна енергетика виробляє більш ніж половина всієї електроенергії країни. Умовно - кожна друга лампочка світиться завдяки електроенергії, виробленій "Енергоатомом", - наголосив Галущенко.
Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...