Майже за два мільярди: Фірташ купив легендарну станцію метро Лондона (фото)

Український мільярдер, компанії якого продають газ більшості населення, Дмитро Фірташ ще в 2014-му купив легендарну станцію метро "Бромптон Роуд" за 53 млн фунтів (наразі еквівалент 1,97 млрд грн). З того моменту вона спорожніла, і вже сім років не використовується. Про це повідомляє британське видання MyLondon, передають Патріоти України.

Її можна було перепланувати під житлові приміщення. Сама станція вважається легендарною, її відкрили ще в 1906-му і використовували як командний центр за часів Другої світової війни.

Так виглядає станція, яку купив Фірташ

Міністерство оборони Великобританії вирішило продати станцію на торгах для того, щоб скоротити витрати. Спочатку ім'я покупця не розголошувалося: але пізніше з'ясувалося, що вона дісталася українському олігарху.

Тепер історична будівля руйнується. Станція не використовувалася за призначенням ще з 50-х. Суперечки про те, чи повинні там зупинятися поїзди, були настільки гучними, що на цю тему навіть склали п'єсу "Пройшовши по Бромптон Роуд".

"Нова глава" в історії компанії: Rolls-Royce анонсував створення серійного електрокара (фото)

вівторок, 28 вересень 2021, 23:15

У середу, 29 вересня, Rolls-Royce пообіцяв зробити "історичне оголошення" щодо свого першого електрокара, випуск якого очікується до 2030 року. Про це пише Autocar, передають Патріоти України. Це була перша гучна заява про електрифікацію британського б...

Паливна криза в Британії набирає оберти: Дизель крадуть із баків авто, почалася мобілізація військових

вівторок, 28 вересень 2021, 16:56

У Великій Британії на тлі паливної кризи злодії просвердлюють дірки в припаркованих машинах і крадуть дизпаливо. Уряд почав мобілізацію військових для стабілізації ситуації в країні, передають Патріоти України. Британець Шадрак Олалоко показав, як йог...