
"Ми не стягуємо і не вимагаємо стягнути 7 мільярдів гривень (чи 250 мільйонів доларів) з ПриватБанку. Ми виконуємо ухвалу суду, яка вимагає від ПриватБанку обслуговування депозитів (і біс його знає як це зробити). Якби ми дійсно повинні були стягнути 7 ярдів на користь компаній Суркіса, ми б давно це зробили без особливих проблем",- написав міністр у Фейсбуці.
Як повідомлялося з посиланням на пресслужбу ПриватБанку, банк 5 травня отримав від держвиконавця Печерського відділу державної виконавчої служби (ДВС) Міністерства юстиції чотири нові позови про примусове виконання рішення Печерського райсуду від 2017 року.
Як пояснив Малюська, 28 квітня відразу шість британських компаній-стягувачів кожна окремо звернулися із заявою про примусове виконання відповідного рішення, а 29 квітня ДВС Печерського району розпочала виконавче провадження і направила відповідне повідомлення боржникові.
На думку міністра юстиції, розгортання цієї справи буде таким же, як і раніше - ДВС повідомить ПриватБанк про необхідність виконання постанови суду і, ймовірно, оштрафує банк за невиконання, а також направить матеріали до правоохоронних органів, оскільки такий алгоритм прописано в законі. Він додав, що "ніхто ніяких грошей нікому не перерахує".
"Розв'язка настане точно не раніше розгляду Великою палатою ВСУ справи про законність (або незаконність) конвертації депозитів в акції (так званий bail-in) у червні цього року", - написав він.
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...