Малюська проти корумпованої Феміди та партнерів Коломойського: Міністр юстиції заперечує можливість виплати $250 млн "компенації" Суркісам за націоналізацію "ПриватБанку"

Денис Малюська

Рішення Печерського райсуду від 9 лютого 2017 року про виплату державним ПриватБанком (Київ) понад $250 млн на користь шести офшорних компаній братів Суркісів неможливо добровільно або примусово виконати. Про це повідомив міністр юстиції Денис Малюська, зазначають Патріоти України.

"Ми не стягуємо і не вимагаємо стягнути 7 мільярдів гривень (чи 250 мільйонів доларів) з ПриватБанку. Ми виконуємо ухвалу суду, яка вимагає від ПриватБанку обслуговування депозитів (і біс його знає як це зробити). Якби ми дійсно повинні були стягнути 7 ярдів на користь компаній Суркіса, ми б давно це зробили без особливих проблем",- написав міністр у Фейсбуці.

Як повідомлялося з посиланням на пресслужбу ПриватБанку, банк 5 травня отримав від держвиконавця Печерського відділу державної виконавчої служби (ДВС) Міністерства юстиції чотири нові позови про примусове виконання рішення Печерського райсуду від 2017 року.

Як пояснив Малюська, 28 квітня відразу шість британських компаній-стягувачів кожна окремо звернулися із заявою про примусове виконання відповідного рішення, а 29 квітня ДВС Печерського району розпочала виконавче провадження і направила відповідне повідомлення боржникові.

На думку міністра юстиції, розгортання цієї справи буде таким же, як і раніше - ДВС повідомить ПриватБанк про необхідність виконання постанови суду і, ймовірно, оштрафує банк за невиконання, а також направить матеріали до правоохоронних органів, оскільки такий алгоритм прописано в законі. Він додав, що "ніхто ніяких грошей нікому не перерахує".

"Розв'язка настане точно не раніше розгляду Великою палатою ВСУ справи про законність (або незаконність) конвертації депозитів в акції (так званий bail-in) у червні цього року", - написав він.

Погана новина для росіян: ОПЕК+ планує збільшити видобуток нафти - Bloomberg

понеділок, 22 квітень 2024, 3:25

Міжнародний валютний фонд (МВФ) розраховує, що ОПЕК та її партнери почнуть поетапне збільшення видобутку нафти з липня. Про це у неділю, 21 квітня, повідомляє Bloomberg. . Це, як вказує видання, має повернути Саудівську Аравію до лав найшвидших еконо...

Відповідатиме темпам інфляції в Україні? МВФ дав прогноз курсу долара до гривні до 2029 року

понеділок, 22 квітень 2024, 1:45

Міжнародний валютний фонд прогнозує незначну девальвацію у 2024 році. Потім курс долара до гривні поступово зростатиме.П ро це повідомляє World Economic Outlook (квітень 2024 року). Згідно з розрахунками МВФ, середньорічний курс гривні до долара станов...