Маск часу не втрачає: Tesla вже підготувала нову революційну технологію для безпілотних авто

Станом на сьогодні автовиробники досягли лише четвертого рівня.

Компанія Ілона Маска – Tesla першою презентує технологію п'ятого рівня для безпілотних автомобілів. Показати нам її обіцяють вже до кінця 2020 року. Про це Ілон Маск розповів у відеозверненні до учасників Всесвітньої конференції зі штучного інтелекту в Шанхаї, повідомляють Патріоти України із посиланням на venturebeat.

"Я більш ніж упевнений, що у нас буде готовий базовий функціонал технології п'ятого рівня в цьому році",
– сказав Маск.

Що за п'ятий рівень

Згідно зі стандартами Професійної асоціації інженерів виробників авто (SAE International) існує шість рівнів автоматизації для безпілотних автомобілів. Шостий рівень означає, що безпілотний автомобіль веде себе як кваліфікований водій без втручання людини.

Стандарти SAE офіційно прийняті державними регуляторами, інженерами, автовиробниками й інвесторами. Станом на сьогодні автовиробники досягли лише четвертого рівня. Цього недостатньо, щоб відповідати всім нормам безпеки.

Чому важко перейти на п'ятий рівень

Проблема переходу на п'ятий рівень полягала в тому, що автомобілям не вистачає потужності для обслуговування надпотужних комп'ютерів, встановлених в безпілотники.

Tesla перебуває на фінальній стадії розробки охолоджувальних і терморегулювальних систем, що дозволить встановлювати потужні комп'ютери на безпілотні авто.

Росія закриває для України Керченську протоку: Вбивають Маріуполь з економікою південно-східних областей, - Цаплієнко

середа, 14 квітень 2021, 23:09

Росія з 24 квітня під приводом військових манерів закриває Керченську протоку. Іноземним суднам буде заборонений прохід протокою до жовтня 2021 року. Про це повідомив військовий журналіст Андрій Цаплієнко у Telegram, зазначають Патріоти України. "За от...

Між Україною та "Л/ДНР" діють корупційні схеми з виплати пенсій жителям ОРДЛО

середа, 14 квітень 2021, 15:52

Подібні схеми є відмиванням бюджетних грошей і прямими доказами фінансування незаконних збройних формувань. На мою думку, СБУ має перевірити цю інформацію та припинити їхнє функціонування. В умовах фактичної зупинки перетину КПВВ на лінії розмежування ...