Маск часу не втрачає: Tesla вже підготувала нову революційну технологію для безпілотних авто

Станом на сьогодні автовиробники досягли лише четвертого рівня.

Компанія Ілона Маска – Tesla першою презентує технологію п'ятого рівня для безпілотних автомобілів. Показати нам її обіцяють вже до кінця 2020 року. Про це Ілон Маск розповів у відеозверненні до учасників Всесвітньої конференції зі штучного інтелекту в Шанхаї, повідомляють Патріоти України із посиланням на venturebeat.

"Я більш ніж упевнений, що у нас буде готовий базовий функціонал технології п'ятого рівня в цьому році",
– сказав Маск.

Що за п'ятий рівень

Згідно зі стандартами Професійної асоціації інженерів виробників авто (SAE International) існує шість рівнів автоматизації для безпілотних автомобілів. Шостий рівень означає, що безпілотний автомобіль веде себе як кваліфікований водій без втручання людини.

Стандарти SAE офіційно прийняті державними регуляторами, інженерами, автовиробниками й інвесторами. Станом на сьогодні автовиробники досягли лише четвертого рівня. Цього недостатньо, щоб відповідати всім нормам безпеки.

Чому важко перейти на п'ятий рівень

Проблема переходу на п'ятий рівень полягала в тому, що автомобілям не вистачає потужності для обслуговування надпотужних комп'ютерів, встановлених в безпілотники.

Tesla перебуває на фінальній стадії розробки охолоджувальних і терморегулювальних систем, що дозволить встановлювати потужні комп'ютери на безпілотні авто.

Надходження валюти в Україну суттєво впаде: Ціни на вітчизняну пшеницю стрімко падають

неділя, 9 серпень 2020, 22:27

Виробники стримують продажі пшениці в очікуванні зростання цін. Внаслідок нижчої, ніж торік, урожайності виробники стримують продажі пшениці в очікуванні зростання цін. У липні трейдери були змушені підвищувати ціни задля формування експортних партій п...

Порятунок потопаючих - діло самих потопаючих: Кабмін розповів про скасування дитячих виплат

неділя, 9 серпень 2020, 21:46

Уряд таким чином планує заощадити більше 48 мільйонів гривень. У Кабінеті міністрів України проголосували за те, щоб скасувати соціальні виплати на дітей. Гроші, які в результаті цього будуть зекономлені, будуть спрямовані на інші потреби. Ця постанова...