Маск відчуває зростання конкуренції і хоче заробити на збільшенні продажу: Tesla цьогоріч вже вп'яте знижує ціни на свої електромобілі


Tesla

Компанія Tesla знизила у США ціни від 4% до 9% на свої найдорожчі електричні автомобілі - Model S та Model X – це вже п'ята знижка цього року, пише Reuters.

Зазначається, що версія Model S для США подешевшала на 5% — до 89 990 доларів, а ціна на Model X була знижена на 9% — до 99 990 доларів. Останнє зниження цін є вже п’ятим коригуванням Tesla з початку року.

Протягом останніх місяців голова компанії Ілон Маск заявляв, що Tesla зосередиться на зниженні цін, аби стимулювати попит, і що вона досягла успіху у збільшенні замовлень завдяки глобальним знижкам, запровадженим у січні.

Минулого тижня на дні інвестора компанії, Маск сказав: "У людей надзвичайно велике бажання мати Tesla. обмежувальним фактором є їхня здатність купити Tesla".

У січні Tesla знизила ціни на свої автомобілі на всіх ринках, пропонуючи знижки до 20%, що багато аналітиків розцінили як початок цінової війни лідера ринку електромобілів.

Несподіваний поворот подій: Через проблеми у Бєлгородській області по усій РФ не вистачає курятини

субота, 27 травень 2023, 22:52

У Росії спостерігається фізичний дефіцит курей-бройлерів та філе. Однією з причин цього можуть бути труднощі, з якими стикаються виробники в Бєлгородській області. Про це 27 травня 2023 року написала російська ділова газета "Вєдомості", передають Патрі...

У Тверській області РФ безпілотники атакували нафтопереробну станцію нафтопровіду "Дружба"

субота, 27 травень 2023, 22:24

У Тверській області два безпілотники атакували нафтопереробну станцію, повідомляє Telegram-канал Baza. "Безпілотники прилетіли на станцію неподалік села Єрохіне, яка обслуговує нафтопровід "Дружба". Перший БПЛА залетів о 3:15. Він врізався в будівлю м...