Маску і не снилося: Американці розробили електромобіль-трансформер, що стає шестиколісним

Пікап-трансформер Thundertruck / Wolfgang IP

Електричний пікап поки існує лиш у вигляді детального візуального концепту. Однак за ним стоїть прибутковий бізнес – креативне агентство, що співпрацює з Kia, Chevrolet, Adidas та іншими відомими брендами. Спеціалізація агентства Wolfgang – дизайн, виробництво відео, реклама. Але для Thundertruck був розроблений спеціально створеним новим підрозділом Wolfgang IP, зазначають Патріоти України.

На сайті, присвяченому спеціально Thundertruck, стартап заявляє: “Thundertruck був розроблений нещодавно створеним підрозділом Wolfgang IP, який зосереджується на інкубації ідей, продуктів і властивостей, які створюють позитивний вплив”. Дизайн Thundertruck демонструє унікальний погляд на революцію мультифункціональних автомобілів, причому з можливостями, які раніше ми ніколи не бачили в серійних автомобілях.

Експерименти з новими функціями показують, яким може бути майбутнє позашляховиків та пікапів. Thundertruck виводить концепцію позашляховика на новий рівень з цікавими концепціями, виконаними в красивих 3D-рендерах. Та створити серійний автомобіль буде набагато складніше, ніж ці деталізовані рендери.

Ідея з додаванням до колісної бази ще одну вісь для збільшення задньої частини Thundertruck може здаватись гарною в концепції. За задумом авторів, ця унікальна функція також додає 260 кілометрів до загального запасу ходу чотириколісної версії – 900 кілометрів. Подовжувач також перетворює Thundertruck на 6x6, покращуючи прохідність на бездоріжжі.

Інші унікальні особливості включають масивний сонячний тент, який допомагає заряджати вантажівку під час тривалих подорожей і робить автономною. Пікап-трансформер також робить кемпінг легким і комфортним, завдяки додатковому навісу від тенту. Ця практична електрична автівка є ідеальною демонстрацією того, як надати клієнтам ще більше можливостей, завдяки добре продуманій конструкції.


Підвищення пенсій: Хто в січні отримає добавку до виплат у 268 грн

п’ятниця, 29 вересень 2023, 11:30

У проєкті бюджету на 2024 рік, уряд планує провести перерахунок пенсій українців у три етапи. Зокрема, з 1 січня зросте пенсія для українців, яким виповнилось 65 років, передають Патріоти України. З 1 січня обіцяють встановити мінімальну зарплату на рі...

Угорщина заявила, що Україна "не отримає і копійки" з бюджету ЄС, доки не виконають їхню вимогу

п’ятниця, 29 вересень 2023, 10:30

Глава адміністрації прем'єр-міністра Угорщини Сергій Гуйяш заявив, що Україна не отримає жодної копійки грошей з бюджету ЄС, доки повне фінансування не отримає сама Угорщина. Справа в тому, що для фінансової допомоги Україні потрібна згода всіх країн-Є...