Маску і не снилося: Американці розробили електромобіль-трансформер, що стає шестиколісним

Пікап-трансформер Thundertruck / Wolfgang IP

Електричний пікап поки існує лиш у вигляді детального візуального концепту. Однак за ним стоїть прибутковий бізнес – креативне агентство, що співпрацює з Kia, Chevrolet, Adidas та іншими відомими брендами. Спеціалізація агентства Wolfgang – дизайн, виробництво відео, реклама. Але для Thundertruck був розроблений спеціально створеним новим підрозділом Wolfgang IP, зазначають Патріоти України.

На сайті, присвяченому спеціально Thundertruck, стартап заявляє: “Thundertruck був розроблений нещодавно створеним підрозділом Wolfgang IP, який зосереджується на інкубації ідей, продуктів і властивостей, які створюють позитивний вплив”. Дизайн Thundertruck демонструє унікальний погляд на революцію мультифункціональних автомобілів, причому з можливостями, які раніше ми ніколи не бачили в серійних автомобілях.

Експерименти з новими функціями показують, яким може бути майбутнє позашляховиків та пікапів. Thundertruck виводить концепцію позашляховика на новий рівень з цікавими концепціями, виконаними в красивих 3D-рендерах. Та створити серійний автомобіль буде набагато складніше, ніж ці деталізовані рендери.

Ідея з додаванням до колісної бази ще одну вісь для збільшення задньої частини Thundertruck може здаватись гарною в концепції. За задумом авторів, ця унікальна функція також додає 260 кілометрів до загального запасу ходу чотириколісної версії – 900 кілометрів. Подовжувач також перетворює Thundertruck на 6x6, покращуючи прохідність на бездоріжжі.

Інші унікальні особливості включають масивний сонячний тент, який допомагає заряджати вантажівку під час тривалих подорожей і робить автономною. Пікап-трансформер також робить кемпінг легким і комфортним, завдяки додатковому навісу від тенту. Ця практична електрична автівка є ідеальною демонстрацією того, як надати клієнтам ще більше можливостей, завдяки добре продуманій конструкції.


Не менше 5200 гривень! 600 тис. українців чекає підвищення пенсії: Кому пощастить

четвер, 30 березень 2023, 9:59

Пенсії в Україні знову підвищать українцям. Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що підвищення виплат для пенсіонерів, які продовжують працювати, торкнеться близько 600 тисяч українців, передають Патріоти України. "У квітні буде проведений ав...

Деякі українці мають право одержати субсидію на оплату комуналки "заднім числом": Як оформити виплату

четвер, 30 березень 2023, 8:45

Декому з українців субсидія на оплату комуналки може бути виплачена, так би мовити, "заднім числом". Для того щоб отримати невиплачені гроші, треба буде лише звернутись із заявою в орган соцзахисту за місцем проживання та оформити банківський рахунок д...