Маску коронавірус не заважає: Tesla планує відкрити новий завод та залучити понад мільярд доларів

Поки що у Tesla є тільки один автомобільний завод на батьківщині – у Фремонті, штат Каліфорнія.

Компанія Tesla планує відкрити новий завод в США та залучити понад мільярд доларів. Про це повідомляє Reuters, передають Патріоти України.

За інформацією видання вже є конкретні плани по будівництву заводу в окрузі Тревіс, штат Техас, який планується розпочати цього літа. Поки що у Tesla є тільки один автомобільний завод на батьківщині – у Фремонті, штат Каліфорнія. Ще один автомобільний завод був відкритий в Шанхаї, а третій планується в Грюнхайде, неподалік від Берліна, нагадують у Reuters.

Очікується, що округ Тревіс інвестує понад 1 млрд дол і створить близько 5000 робочих місць. Видання додає, що як завжди в таких великих проєктах, Tesla вимагає серйозних знижок, наприклад, у вигляді податкових пільг. Будівництво планується почати в третьому кварталі цього року після отримання усіх необхідних погоджень.

Українці переплачують за газ: У чому проблема і як її вирішити

середа, 4 жовтень 2023, 18:22

У газопостачальній компанії "Нафтогаз України", клієнтами якої є майже 98% населення країни, розповіли, чому деяким побутовим клієнтам іноді можуть надіслати платіжку із "зайвими кубометрами". Щоб розібратися в цьому питанні, компанія розглянула інформ...

Українських біженців у Польщі ретельно перевіряють: Хто може втратити виплати

середа, 4 жовтень 2023, 17:26

Українські сім'ї у Польщі мають право на отримання допомоги у розмірі 500 злотих (близько 4,1 тис. грн) на кожну дитину. Однак, при цьому українців перевіряють на законність отримання коштів. Найчастіше виплати забирають у тих, хто виїхав із країни, ал...