Мер Маріуполя розповів про трафік через Керченську протоку після обмежень, запроваджених державою-агресором

Мер Маріуполя Вадим Бойченко не підтвердив інформацію про повне закриття Росією судноплавства через Керченську протоку. Про це керівник міста заявив в коментарі виданню «Гордон», зазначають Патріоти України. Зв'язавшись з керівником Маріупольського порту, Бойченко переконався, що ніяких обмежень комерційного судноплавства немає.

«Не потрібно сіяти паніку. Інформація про повне закриття судноплавства не підтверджується… Всі судна безперешкодно заходять і виходять — як під українським прапором, так і під прапорами інших держав. Все відповідно до міжнародних конвенцій… Ніяких даних про майбутні обмеження порт не отримував. І державний, і комерційний флот проходить через Керченську протоку вільно. Порт працює безперебійно», — заявив Бойченко.

Нагадаємо, РФ оголосила, що збирається закрити з наступного тижня частину акваторії Чорного моря для військових кораблів і не російських суден. Представник Інституту Чорноморських стратегічних досліджень Андрій Клименко отримав інформацію, що судноплавство росіяни хочуть обмежити з 24 квітня.

Ціни на газ в Європі злетіли: Експерти розповіли, що буде з тарифами в Україні

вівторок, 18 травень 2021, 15:23

Ціни на газ в Європі б'ють рекорди, що може позначитися на українцях. Зокрема, ціни для споживачів в Україні прив'язані до вартості палива на європейських хабах, передають Патріоти України. При цьому з 1 травня вітчизняний ринок газу перейшов на нові п...

З архіву ПУ. 20 тисяч грн, соцпакет та жодних умов до кваліфікації: Яку роботу зараз пропонують українцям у Польщі

вівторок, 18 травень 2021, 14:00

Слід остерігатися тих, хто рекомендує всі документи оформляти вже після приїзду в Польщу або пропонує працювати нелегально. Наприкінці квітня 2020 року уряд України негласно заборонив українцям виїжджати на роботу до країн ЄС через світову ситуацію з п...