Мережа Lidl заходить на український ринок: Експерти розповіли, як поява дешевих супермаркетів змінить ціни на продукти

Знаменита німецька мережа бюджетних супермаркетів Lidl заходить на український ринок. Головний конкурент німецької компанії в Україні – АТБ-маркет, який також пропонує покупцям товари за прийнятними цінами, може опинитися у складній ситуації, передають Патріоти України.

Маркетингова політика мережі Lidl у тому, що де вони працюють із посередниками, вся продукція закуповується безпосередньо в виробників. Це дозволяє продавати товари за максимально низькими цінами. Експерти розповіли, як вплине поява в Україні конкурента АТБ-маркету на вартість продуктів харчування.

Гендиректор інвестиційної групи VolWest Group Роман Корсак розповів, що поява німецької мережі супермаркетів Lidl на українському ринку може вплинути на ціни в інших магазинах. Проте давати точні прогнози поки що ніхто в Україні не береться.

За словами Корсака, внутрішній український ринок перенасичений наявністю торгових мереж різного формату, тому споживачів буде складно здивувати навіть супермаркетам Lidl. Експерт зазначив, що українці добре знайомі з касами самообслуговування, мобільними програмами, різними інтернет-платформами та програмами лояльності.

Маркетологам Lidl фактично нема чим здивувати покупців в Україні. Величезним мінусом супермаркетів Lidl є обмежений асортимент товарів. Якщо у магазинах АТБ представлено близько 6000 видів продукції, то Lidl може запропонувати українцям лише 2000 найменувань.Єдина можливість Lidl завоювати місце під сонцем на українському ринку – це купувати інші мережі. Ще однією перевагою німецької компанії може стати нижча вартість товарів. Для українських споживачів знижені ціни – однозначний плюс, але навряд чи Lidl змусить інших гравців ринку знизити вартість продукції.

Роман Корсак упевнений, що найближчими роками в Україні навряд чи буде створено умови для значного зниження цін на продукти харчування, одяг та інші види товарів у точках роздрібної торгівлі.

Планували перевозити солдатів-вбивць та техніку Росії: СБУ заблокувала діяльність путінської компанії-"прокладки"

п’ятниця, 27 травень 2022, 17:22

Служба безпеки України (СБУ) зірвала плани ворога обійти раніше запроваджені санкції щодо ремонту транспортних літаків типу Ан шляхом залучення до схеми фірми-"прокладки" з однієї із країн Близького Сходу, яка нібито не має стосунку до москви. Як пові...

Взимку українці можуть побачити нові тарифи на газ: До чого готуватися

п’ятниця, 27 травень 2022, 16:24

Ціна на газ для населення в Україні взимку залежатиме від світових цін, за якими буде закуплено блакитне паливо. Про це сказав народний депутат України Юрій Камельчук в ефірі телемарафону, передають Патріоти України. "Не хотілося б прогнозувати якесь п...